Harry Potter hayranları beğeni yağmuruna tuttu... Bir araya geldiler!

Dünyanın en sevilen ve geniş hayran kitlesine sahip olan Harry Potter film serisi, son filminin vizyona giriş tarihinin üzerinden 10 yıl geçmesine rağmen gelişmeleri yakından takip ediyor. Draco Malfoy karakterine hayat veren Tom Felton, Weasley ailesiyle bir fotoğrafını paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2021 15:03
Değiştirme Tarihi: 08.11.2021 15:03
Harry Potter hayranları beğeni yağmuruna tuttu... Bir araya geldiler!

Harry Potter film serisinin sona ermesine rağmen yıldızlar hâlâ birbiriyle iletişim kurmaya ve görüşmeye devam ediyorlar. Son olarak Tom Felton , filmlerde Ron Weasley'i oynayan Rupert Grint'in yanı sıra Ginny'yi oynayan Bonnie Wright'ın ve birlikte ikizler Fred ve George'u oynayan Phelps kardeşlerden birinin yanında gülümserken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Felton, eski rol arkadaşlarıyla çekilen fotoğrafına, “Gizlice Draco, her zaman kızıl saçlı olmak istedi” notunu ekledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

MİLYONLARCA BEĞENİ ALDI

Harry Potter oyuncularının yeniden bir araya gelmesi filmlerin hayranlarını heyecanlandırdı. Fotoğrafın paylaşılmasından sonra kısa sürede 2 milyon beğeniye ulaştı. Felton’un gönderisine hayranları Harry Potter replikleriyle yorum yağdırmaya başladı.

İlgili Sayfalar: Magazin