Özcan Deniz mi Mahsun Kırmızıgül mü?

Sizce hangisi daha başarılı? Özcan Deniz mi Mahsun Kırmızıgül mü...

Yayınlanma Tarihi: 10.02.2015 09:54
Değiştirme Tarihi: 10.02.2015 09:54
Özcan Deniz mi Mahsun Kırmızıgül mü?

İkisi de arabesk müzikle kariyerlerine başlayarak, milyonların onları tanımasını sağladı.


Özcan Deniz duygusal şarkıları ve iyi yorumu dışında, hem oyunculuğuyla hem de yakışıklılığıyla kendini sağlam adımlarla kanıtlamayı başardı. Oyunculuğunun üstüne film yapımcılığı ve yönetmenliğini de ekleyerek yeteneğini bir kez daha gösterdi.


Son çektiği film, başrollerini Şükrü Özyıldız ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı "Sevimli Tehlikeli" vizyona girerek seyircilerle buluştu. Öte yandan, Mahsun Kırmızıgül'ün ise beklenmedik hamleleri beyazperdede ne kadar başarılı olduğunu ispatladı.


Müzik hayatından uzaklaşmayı tercih eden yakışıklı yönetmen ise, bu yolda doğru bir şekilde ilerlediğini, seyirciden aldığı olumlu tepkilerle gösteriyor.
 

Sizce hangisi daha başarılı? Özcan Deniz mi Mahsun Kırmızıgül mü...
 

Son günlerin trend soru paylaşım platformu Askulator'da sorulan sorulan bu soruya cevabınızı vererek kendi düşüncenizi başka insanlarla paylaşma fırsatı yakalayın. Askulator'a üye olun hem soru sorun, hem cevap verin, eğlencenin tadını çıkarın!
 

Oylama sonuçlarını görmek için: http://askulator.com/question/290821

 

Ios cihazınızdan oy vermek ve uygulamayı yüklemek için: https://itunes.apple.com/tr/app/askulator/id675081874?mt=8

 

Android cihazınızda oy vermek ve uygulamayı yüklemek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.askulator&hl=tr

İlgili Sayfalar: Magazin