Hande Yener: Zengin koca avında değilim!

Hande Yener, önceki gün City's Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Aracını beklerken gazetecilerin sorularını cevaplayan şarkıcı, birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Estetik itirafında bulunan, 'evlilik' sorusuna verdiği cevapla dikkat çeken ünlü popçu, müzik dünyasında yeni bir polemiği de gündeme getirdi.

Yayınlanma Tarihi: 04.12.2021 09:18
Değiştirme Tarihi: 04.12.2021 09:18
Hande Yener: Zengin koca avında değilim!

Yeni yılı Belarus'da sahnede karşılayacağını belirten Hande Yener, "Yeni yıl için birkaç tane sahne kostümü provası için geldim. Yeni yılda kendimi baştan aşağı yeniliyorum. Sıfır kilometre dansçılar, sıfır kilometre orkestra olacak. Şarkıcılık hayatım boyunca sadece yeni yılda bir kere evde çalışmadan geçirdim, o da hataydı benim için. Eve çok sıkıcı geçtiği için çalışmayı daha çok keyifli buluyorum" dedi.

"BEN ŞARKICIYIM, BAŞKALARI ŞOV YAPIYOR" 

Ünlü popçu, geçtiğimiz günlerde "Solistler vokalistlere vokal yapıyor" sözlerinin hatırlatılması üzerine kullandığı ifadeler ile yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.

"Solistler vokalistlerine vokal yapıyor ve vokalistlerine maaş veriyorlar. Bu konuyu son kez anlatıyorum, görün bu mevzuyu. Kendi sesine benzerini buluyor, vokale koyuyor ve orada plak gibi dönüyor. Sahnedeki arkadaş da başka bir meslek icra ediyor. İnsanları kandırıyorlar. İnsanlar bunları alkollü ortamda ne kadar anlayabilir? Bunların yüzde doksanı böyle, yıllardır bu böyle devam ediyor..."

"İyi sesi olanlar çok az kaldı; Ajda Pekkan, Sezen Aksu ve Nilüfer. Bu konunun kim üzerine atlarsa üzerine alacak. Kimse sesini de çıkaramıyor. Kendimi katmıyorum. Ben böyle bir şey yapsam itiraf eder miyim? Afedersiniz ama ben eşek gibi şarkı söylüyorum, son nefesime kadar şarkı söylüyorum, nefesimi harcıyorum, enerjimi harcıyorum. Çünkü ben şarkıcıyım. Başkaları şov yapıyor, vokalistleriyle idare ediyorlar."

"HERKES SAHNE KIYAFETİNDEN YÜRÜYOR" 

Hande Yener, son zamanlarda çok konuşulan sahne kıyafetleri hakkında, "Artık sahne kıyafetlerinden başka bir şey tartışılmıyor. Herkes buradan yürüyor. Ben de diyorum ki; 'Sesten yürüyelim, şarkılardan yürüyelim, sahne enerjisinden yürüyelim, onları görelim'. Video atsınlar hep fotoğraf atıyorlar" yorumunda bulundu.

Daha önce yüzüne yaptırdığı işlemlerle gündeme gelen şarkıcı, "Yakında kendi kliniğimi açacağım. Ufak tefek müdahaleler yapıldı yüzüme, yılbaşına hazırlık. Yakın zamanda kendi kliniğimi açıyoruz. Onun için uğraşıyoruz" dedi.

"ÖYLE ERKENDEN YAŞLANMAK YOK" 

"Yaşlanmaktan korkuyor musunuz?" sorusuna Yener, "Yaşlanmak değil, yaşlılık enerjisine geçerseniz ruhumuz yaşlanıyor zaten. Ben hep genç bir enerjiye sahibim. O yüzden fiziksel olarak da, ruhsal olarak da bunu yakalamaya çalışıyorum. Hepsi bir arada. Ne kadar önceden el koyarsanız olaya yaşlanmanız o kadar gecikir. Bunu ertelemek mümkün. Ben de doktorlarıma diyorum ki; 'Beş yıl daha kazanayım'. Bir işlem daha yapıyoruz. '10 yıl kazanayım' diyorum, bir işlem daha yapıyoruz. Öyle erkenden yaşlanmak, çökmek yok" yanıtını verdi.

"EVLİLİK KONUSUNDA O HATAYI BİR KERE YAPTIM" 

Yaklaşık üç yıldır İranlı Misha Michael Mehdikhan ile mutlu bir beraberliği olduğunu dile getiren 48 yaşındaki popçu, evliliğe karşı olduğunu söyledi: Çok güzel giden bir ilişkim var. Hatta yeni bir şarkı yaptık...

"Evlenmeye hiç niyetim yok. Sebebim yok evlenmek için. Çocuğum da var. Zengin koca avında da olmadığıma göre evlenmem için bir sebep yok. İnsanlar ya çocuk için evleniyor ya da para için evleniyor. Ben büyük bir aşk göremiyorum ortada kusura bakmasınlar..."

Hande Yener, "Aşık olanlara tabii ki saygı duyuyorum. Ben zaten evlilik konusunda o hatayı bir kere yaptım 20 yıl önce. 20 yılda bir kere evlendim. Bakın nasıl akıllandıysam bir daha yapmıyorum" diyerek evliliğe kapılarını kapattı.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin