Hande Yener gönlünü yabancı rapçiye kaptırdı!

Pop müziğin kraliçesi Hande Yener, nişanlısından ayrıldıktan sonra kalbini İranlı rapçi Misha Michael Mehdikhan'a kaptırdı. Arkadaşının doğum gününe katılan çift, sarmaş dolaş poz verdi.

Yayınlanma Tarihi: 01.08.2019 11:32
Değiştirme Tarihi: 01.08.2019 12:14
Hande Yener gönlünü yabancı rapçiye kaptırdı!

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre, ünlü şarkıcı Hande Yener, üç yıldır birlikte olduğu nişanlısı Ümit Cem Şenol'dan ayrıldıktan sonra kalbini İranlı rapçi Misha Michael Mehdikhan'a kaptırdı. Yener, önceki akşam Anadolu Hisarı'ndaki bir balıkçıda arkadaşının doğum günü partisine katıldı. Yakın arkadaşları Aylin Coşkun, Yıldız Çağrı Atiksoy ve oğlunun geldiği yemeğe popçu, Mehdikhan ile boy gösterdi.

Gece boyunca çalan şarkılarla eğlenen çiftten Hande Yener, sosyal medya hesabından Aylin Coşkun ve rapçi sevgilisinin yanağından öperen çektiği fotoğrafı paylaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Doğum günü çıkışı konuşan Hande Yener, rap müziği hakkında sorulara "Rap müziğin ilerlemesi beni mutlu ediyor, pop müzik gayet güzel gidiyor, bitmiyor"dedi. Yener, muhabirlerin "Reynmen düet yapacak kadın sanatçı arıyor, ne düşünüyorsunuz" sorusunu ise "Ben erkeğim" cevabıyla herkesi şaşırttı.

(Medya Radar)

Etiketler: hande yener