Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Hande Yener'den Hadise'ye dostluk mesajı!

Hande Yener'den Hadise'ye dostluk mesajı!

Bodrum’daki beach’leriyle rakip olan Hande Yener ile Hadise arasında yeni gelişme... Yener, mekanında ‘Neredesin Aşkım?’ı çalıp bu şarkı eşliğinde dans ederek rakibine zeytin dalı uzattı.

14.07.2016 07:58

Takvim'den Halil Çilingir'in haberine göre Bodrum'daki beach savaşları farklı bir boyut kazandı. Hadise, bu yıl açtığı 'La Plaj' ile Hande Yener'in sahibi olduğu 'Sebastian Dona' adlı beach kulübe rakip olmuştu. Ancak Yener'den beklenmeyen bir hamle geldi.

Ünlü şarkıcı, önceki gün mekanında düzenlediği 'Happy hour' partide Hadise'nin şarkılarını çalarak rakibine zeytin dalı uzattı. Bu hareket hem mekanda eğlenenleri hem de ikilinin hayranlarını bir hayli şaşırttı. Yıllar önce Sinan Akçıl yüzünden karşı karşıya gelen ve açtıkları mekanlarla rekabeti Bodrum'a taşıyan Hadise ile Hande Yener'in bu savaşına geçen ay Demet Akalın da dahil olmuştu.

GÖZLER ONDA...
La Plaj'ı ziyaret edip mekanı instagram'da öven Akalın'ın bu hareketi ise "Demet, ezeli rakibine nispet yaptı" dedirtmişti. Geçen hafta mekanında yaşanan silahlı kavga nedeniyle zor anlar yaşayan Hadise'ye Yener'den destek mahiyetinde gelen bu son hamle gözleri ünlü popçuya çevirdi.

Sinan Akçıl yüzünden Yener'le olan tüm bağını koparan popçunun, zeytin dalı karşısında ne yapacağı merakla bekleniyor...

Yorumlar | 0
üye profil