Yayınlanma Tarihi: 15.01.2019 | Değiştirme Tarihi: 15.01.2019

Hande Subaşı'ya eski eş resti!

Şarkıcılığa adım atan Hande Subaşı'nın sevgilisi, eski eşin menajeri olması nedeniyle Subaşı'ya rest çekti: Ya o, ya ben!

Oyuncu Hande Subaşı, eski eşi Can Tursan'ı menajeri yaptı. İddialara göre; Subaşı'nın eski eşiyle görüşmeyi sürdürmesine sinirlenen Aydın adlı sevgilisi kriz çıkardı. Genç adamın, güzel oyuncuya ''Ya o, ya ben'' diye resti çektiği öğrenildi.

Hande Subaşı, 2016'da 4 yıllık evliliğini bitirdiği Can Tursan'ı menajeri yapmıştı. Hatta oyuncu, bu işbirliğini "Can menajerliğimi yapıyor. O yüzden onu sürekli yanımda göreceksiniz" diyerek duyurmuştu.

Eski eşlerin bu ilginç kararı magazin dünyasında şaşkınlık yarattı. En çok da Subaşı'nın geçen yaz aşk yaşamaya başladığı Aydın adlı sevgilisinin ikilinin bu ilişkisine nasıl tepki vereceği merak edilmişti.

Subaşı'nın eski eşiyle dost kalmasına başlarda olumlu tepki veren genç adam, iddialara göre Can Tursan, menajeri olunca küplere bindi.Oyuncuya eski eşiyle çalışmasından rahatsız olduğunu dile getiren genç adamın "Ya o, ya ben" dediği öğrenildi. 34 yaşındaki oyuncu, geri adım atmazken sevgilisiyle 5 aylık aşkının kopma noktasında olduğu da konuşulanlar arasında.