Hande Subaşı'ndan 'evlilik' açıklaması!

Hande Subaşı, Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Alican Ulusoy'la aşk yaşayan ünlü oyuncu, basın mensuplarının “Ne zaman evleneceksiniz” sorusunu duyunca gerildi.

Yayınlanma Tarihi: 21.10.2021 13:13
Değiştirme Tarihi: 21.10.2021 13:13
Hande Subaşı'ndan 'evlilik' açıklaması!

Hande Subaşı, 2012 yılında hayatını birleştirdiği Can Tursan ile 2016'da evliliğini bitirdi. Güzel oyuncu, bir süre sonra iş insanı Alican Ulusoy'a gönlünü kaptırdı.

Çift, ilişkilerinde üç yılı geride bıraktı. Son olarak final yapan 'Baht Oyunu' dizisinde rol alan Subaşı, önceki gün Bebek'te yürüyüş yaparken görüntülendi.

"BİZ BÖYLE MUTLUYUZ" 

Köpeğini dışarıya çıkaran ve birlikte gezinti yapan oyuncu, kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla sohbet etti. Subaşı, evlilik sorularını duyunca gerildi.

Takvim gazetesinde yer alan habere göre; Subaşı, "Arkadaşlar biz böyle gayet mutlu ve iyiyiz, bu haberleri sizden duyuyorum. Bir karar alırsak, emin olun ilk sizin haberiniz olur" dedi.
Ancak 37 yaşındaki oyuncunun asık suratı dikkatlerden kaçmadı. Hande Subaşı'nın, üç yıllık sevgilisinden evlilik teklifi alıp almadığı merak konusu oldu.

Geçtiğimiz aylarda Etiler’de görüntülenen Hande Subaşı, en büyük destekçisinin iş insanı sevgilisi Alican Ulusoy olduğunu söylemiş, evlilikle ilgili soruya ise "Evlilik düşüncesi yok” yanıtını vermişti.
 

İlgili Sayfalar: Magazin