Hande Soral'dan gelinlik açıklaması!

Hande Soral'dan gelinlik açıklaması!
Yayınlanma Tarihi: 03.03.2017 14:37 | Değiştirme Tarihi: 03.03.2017 14:37

Son sinema filmi ile adından söz ettiren Hande Soral, düğünü öncesi şok bir açıklama geldi...

Sezona damgasını vurmaya hazırlanan romantik komedi 'Biz Size Döneriz'in galası önceki akşam Kanyon AVM Cinemaximum Sinemaları'nda gerçekleştirildi.

Galada tam kadro katılan oyuncuların yanı sıra, Bensu Soral- Hakan Baş, Murat Eken, Şahin Irmak, Doğukan Manço, Hayrettin, Murat- Nevra Serezli, Yonca Lodi, Yelda Kırçuval ve Aslı Hünel gibi isimler de hazır bulundu. 31 Mart’ta Asteros Film yapımcılığında vizyona girecek filmin yönetmeni Doğa Can Anafarta ve oyuncular Hande Soral, Çağlar Ertuğrul, Bestemsu Özdemir, Fırat Albayram, Tarık Ündüz, Tuğçe Kurşunoğlu ve Ceyda Kasabalı basına kısa bir röportaj verdi.  Yönetmen Doğa Can Anafarta ‘Çok güzel bir film sizi bekliyor, umarım çok beğenirsiniz. Muhteşem oyuncularımız, yapımcımız ve muhteşem insanlarla yaptık bu filmi. İnşallah seyirci ve ekiple mutlu ayrılırız buradan’ diyerek temennide bulundu.

'Düğünümde gelinlik giymeyeceğim'

Filmde endüstri mühendisliği mezunu olan ve iş bulamayan Lale karakterini canlandıran Hande Soral ‘Çalıştığım en eğlenceli ekip, en eğlenceli set, en eğlenceli yapım. Herkesi bekliyoruz’ dedi. İsmail Demirci ile evliliğe giden bir ilişkisi olan Soral, kendisine ‘Biz Size Döneriz’ filmindeki gelinlik sahnesini soran basın mensuplarına ‘Gelinlik provamız, bizim bütün sahnelerimizi uçarak çeken, tanıdığım gördüğüm en hızlı ve en yetenekli bile diyebileceğim yönetmen Doğa Can Bey, sayesinde çok hızlıydı. Anlayamadan, karar veremeden bitti provamız’ cevabını verdi.

Soral, ayrıca ‘Çok kez gelinlik giydim. Hiçbir şey hissetmiyorum. Gelinliğe karşı hiçbir heyecanım yok. Herhalde düğünümde de giymeyeceğim. O kadar heyecanım yok artık. Gelinlik giymeden bu yaz evleneceğim inşallah diye umut ediyorum’ diye ekledi.