Hande Sarıoğlu dekoltesine laf edenlere seslendi: Ben bu memelerin parasını...

Ünlü Spiker Hande Sarıoğlu söylemleri ve paylaşımlarıyla gündemi sallamaya devam ediyor. Son olarak Oğuzhan Uğur'un programına konuk olan güzel spiker hakkında yapılan haberlerle ilgili konuştu. Göğüs dekoltesiyle ilgili laf edenlere de seslenen Hande Sarıoğlu, "Meme dediğiniz şey; siz doğduğunuzda ananızın sizi beslediği şey aynı zamanda. Ben bu memelerin parasını verdim aldım. İstediğim gibi de dekoltesini giyerim arkadaşım" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2021 11:46
Değiştirme Tarihi: 09.11.2021 13:21
Hande Sarıoğlu dekoltesine laf edenlere seslendi: Ben bu memelerin parasını...

Oryantal dansıyla bir anda Türkiye'nin gündemie oturan sunucu Hande Sarıoğlu, Habertürk'ten ayrılmasının ardından YouTube ve sosyal medya projelerine ağırlık verdi. Sarıoğlu programda yaptıklarıyla gündeme sık sık gelirken Oğuzhan Uğur'un programına da katıldı.

Oğuzhan Uğur'un programına katılıp iddialı yorumlarda bulunan Sarıoğlu göğüs dekoltesiyle ilgili haber yapılmasına dair "Ben seksiyim. Ben seksi kadın severim. Seksi kadın alerjisi olan kadınlar da var" yorumunda bulundu.

Ekran Alıntısı

"İSTEDİĞİM GİBİ DEKOLTESİNİ GİYERİM"

Hande Sarıoğlu göğüsleriyle ilgili başka bir yorumda daha bulundu. Sarıoğlu açıklamasında "Meme dediğiniz şey; siz doğduğunuzda ananızın sizi beslediği şey aynı zamanda. Ben bu memelerin parasını verdim aldım. İstediğim gibi de dekoltesini giyerim arkadaşım" dedi.

İlgili Sayfalar: Magazin