Hande Erçel suskun kaldı! Murat Akdoğan iddiası ile ilgili soru soruldu...

Ünlü oyuncu Hande Erçel, Nişantaşı'nda görüntülendi. Erçel, Murat Akdoğan ile aşk yaşadığına ilişkin çıkan haberler karşısında suskun kaldı. 

Yayınlanma Tarihi: 20.03.2021 10:20
Değiştirme Tarihi: 20.03.2021 10:20
Hande Erçel suskun kaldı! Murat Akdoğan iddiası ile ilgili soru soruldu...

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Son dönemin en çok konuşulan oyuncularından olan Hande Erçel kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmüyor.

Murat Dalkılıç'tan ayrıldıktan sonra rol arkadaşı Kerem Bürsin ile adı aşk dedikodularına karışan Erçel'in, yaklaşık bir aydır Murat Akdoğan ile birlikte olduğu iddia edilmişti.

Erçel, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Kostüm denemesi için bir moda evinden çıkarken görüntülenen oyuncu, hakkında çıkan aşk haberlerine yanıt vermedi. Erçel, koşar adımlarla aracına binerek kendisine yöneltilen soruları duymazdan geldi.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk dedikoduları hakkında 'Arkadaşız' açıklamasını yapsa da paylaşımlarıyla sık sık söylentileri gündeme getiriyorlar.

Kerem Bürsin, daha önce "Hande müthiş bir insan. Sıfır egosu var. Beni motive ediyor. Kendimi çok şanslı hissediyorum" demişti.

Erçel de, "Kerem çok tatlı, olağanüstü bir insan. Çok mutluyum onunla çalıştığım için" demişti.