Hande Erçel paylaşımıyla kafaları karıştırdı

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in birlikte Maldivler'de tatil yaptıkları konuşuluyor. Aşk yaşadıkları da iddia edilen ünlü oyunculardan Hande Erçel'in gün batımında verdiği poz kafaları karıştırdı. Tatil pozuna "Bir rüyada son olmak" notunu düşen güzel oyuncunun fotoğrafını kimin çektiği merak konusu oldu.

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2021 11:55
Değiştirme Tarihi: 20.04.2021 11:55
Hande Erçel paylaşımıyla kafaları karıştırdı

Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı olarak Kerem Bürsin ile başrolleri paylaştığı dizinin ilk sezon finalini yapmasının ardından soluğu Maldivler'de aldığı iddia edilen Kerem Bürsin ile Hande Erçel ikilisinden yeni haberler var. Hande Erçel, sosyal medya hesabından tatil pozu paylaşarak dikkatleri üzerine çekti.

En son aynı spor salonundan çıkarken görüntülenen Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikisinden, yakışıklı oyuncu "Aşk yaşarsak haberiniz olur" açıklamasında bulunmuştu.

Hande Erçel, Instagram story'sinden yeni bir fotoğraf paylaştı. Güzel oyuncunun "Bir rüyada son olmak" notunu düşerek yaptığı gün batımında çekildiği tatil pozu paylaşımı magazin gündemine bomba gibi düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kerem Bürsin'in tekne turu videosu paylaşmasından sonra dizi partneri Hande Erçel'in tatil fotoğrafı paylaşması birlikte tatil yaptıkları iddialarını güçlendirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.