Hande Erçel bir fotoğraf ile sosyal medyanın gündemine oturdu

Hande Erçel bir fotoğraf ile sosyal medyanın gündemine oturdu
Yayınlanma Tarihi: 16.11.2019 16:27 | Değiştirme Tarihi: 16.11.2019 16:43

Hande Erçel'in sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaştığı fotoğraf olay oldu. Erçel'in paylaşımı dakikalar içinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Azize dizisi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Hande Erçel'in sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaştığı fotoğraf olay oldu. Erçel'in paylaşımı dakikalar içinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Paylaşım kısa sürede sosyal medya gündeminde en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Hande Erçel hayranları bir anda binlerce mesaj ile ve #handeerçel hashtagi ile paylaşımda bulundu.

İşte Erçel'in sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşım;

Haber ile ilgili metin girin!.

HANDE ERÇEL KİMDİR

1993 yılında Balıkesir'in Bandırma ilçesinde dünyaya gelmiştir. ABD girdiği bir yarışmanın ardından adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu şimdi de Azize isimli dizi ile Buğra Gülsoyla birlikte seyrici karşısına çıkacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatları bölümünde okumaya devam eden Hande Erçel, 2012 yılında Azerbaycan da düzenlenen "Miss Cilivaliton of the World" yarışmasına katılmış ve ikinci olmuştur.

Kanal D'de yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde Selin Yılmaz Mertoğlu karakterini canlandırmıştır. Haziran 2016'da Aşk Laftan Anlamaz dizisinde canlandırdığı Hayat Uzun Sarsılmaz karakteriyle ekranlara geri döndü.