Hande Erçel ile Kerem Bürsin açık kapı bıraktı! O soruya bu yanıtı verdiler...

'Sen Çal Kapımı' adlı dizide başrolleri paylaşan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, önceki gün İstinye'de bulunan bir spor salonundan çıkarken görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerle laflayan ikili, aşk sorularına verdiği yanıtlar kafa karıştırdı.

Yayınlanma Tarihi: 15.04.2021 09:36
Değiştirme Tarihi: 15.04.2021 10:12
Hande Erçel ile Kerem Bürsin açık kapı bıraktı! O soruya bu yanıtı verdiler...

Set dışında günlük hayatta da sık sık birlikte görüntülenen Hande Erçel ile Kerem Bürsin, önceki gün İstinye'de bulunan bir spor salonundan çıkarken objektiflere yansıdı. İkili, gazetecilerin aşk hayatlarıyla ilgili sorularına açık kapı bıraktı.


Gazetecilerin, "Spora bile beraber geliyorsunuz. Aşk söylentilerine ne diyeceksiniz?" sorusu üzerine Bürsin, "Bu konuyla alakalı bir gelişme olursa haberdar olacaksınız" ifadelerini kullandı. Muhabirlerin, "Aşk haberlerini yalanlamıyorsunuz da..." yorumu üzerine Bürsin, "Çok konuşmaya gerek yok bence" diyerek, kafaları karıştırdı.

Bürsin'in hemen ardından salondan ayrılan Erçel de benzer şeyler söyleyerek, "Olduğunda haberiniz olacak arkadaşlar" demekle yetindi. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan yaptığı yayında kafelerde maskesiz oturanlar için, "Kusura bakmayın ama siz salaksınız" dedikten sonra eleştiri yağmuruna tutulan Bürsin, konuyla ilgili sorulara yanıt verdi. (Milliyet)