Hande Erçel'den sevgilisi Kerem Bürsin'e doğum günü sürprizi

4 Haziran'da 33. yaşına girecek olan oyuncu Kerem Bürsin'e sevgilisi Hande Erçel ve set ekibinden erken doğum sürprizi geldi. Renkli görüntüleri ortaya çıktığı sürpriz kutlamada Bürsin'in pastaya bulanmış yüzü dikkat çekti. 

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2021 10:27
Değiştirme Tarihi: 03.06.2021 10:27
Hande Erçel'den sevgilisi Kerem Bürsin'e doğum günü sürprizi

Geçtiğimiz günlerde aşk yaşadıklarını doğrulayan Hande Erçel Kerem Bürsin çifti aşklarını doludizgin yaşamaya devam ediyor. Doğum günü 4 Haziran olan Kerem Bürsin'e Sen Çal Kapımı setinde sevgilisi Hande Erçel ve set ekibi tarafından karavan içerisinde sürpriz bir kutlama yapıldı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Birlikte pasta kesip fotoğraf çektiren ekip renkli kareleri sosyal medyada paylaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kerem Bürsin'e en büyük sürpriz ise sevgilisi Hande Erçel'den geldi. Fotoğraf çekildikleri sırada pastayı sevgilisinin yüzüne süren Erçel o anları ‘daha yeni başlıyoruz’ notuyla paylaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bürsin, 'Sen var ya sen... Yandın' sözleriyle sevgilisinin şakasına yanıt verdi.

AŞK MALDİVLER'DE ORTAYA ÇIKTI

Aynı dizide rol alan Kerem Bürsin ve Hande Erçel çıkan aşk dedikodularını her fırsatta yalanlıyordu. 'Sadece arkadaşız' diyen çift birlikte Maldivler'e gidince aşk ortaya çıktı. İlk kez hayranlarını tarafından el ele görüntülenen ikili birlikteliklerini gizlemekten vazgeçti. Tatilden romantik pozlar paylaşan aşıklar 'her şey yolunda' mesajı verdi.