Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Hande Doğandemir ve Mert Fırat kavga etti iddiası

Hande Doğandemir ve Mert Fırat kavga etti iddiası

Yeni bir aşka yelken açan Hande Doğandemir ile Mert Fırat'ın ilişkisine nazar değdi.

17.01.2017 15:40

Hayranlarının birbirlerine çok yakıştırdığı çiçeği burnunda aşıklar Hande Doğandemir'le Mert Fırat'ın ilişkisine nazar değdi. Önceki akşam Cihangir'deki bir mekanda yakın dostlarıyla eğlenen oyuncu çiftin eğlencesi Uçankuş'un iddiasına göre kavgayla sonlandı. Dedikodulara göre mekandaki genç kızların Fırat'a ilgi göstermesi Doğandemir'i çileden çıkardı.

Uyarılara kulak asmayınca...
Sevgilisini uyaran Doğandemir, yakışıklı oyuncunun hayranlarıyla yakından ilgilenmeye devam etmesiyle öfkeden deliye döndü. Alkolün de etkisiyle sinirlerine hakim olmayan güzel oyuncunun Mert Fırat'la şiddetli bir şekilde kavga ettiği öğrenildi. Yakın dostlarının güçlükle ayırdığı ikiliden Doğandemir'in tartışma sırasında sevgilisine bardak fırlattığı da konuşulanlar arasında.

'Mert zaten beni bıraktı'
Olay sonrası güzel oyuncu, mekanı ön kapıdan tek başına terk ederken Fırat'ın ise arka kapıdan koşarak kaçtığı öğrenildi. Hande Doğandemir, mekandan çıkarken "Mert'i ve bizi bırakıp nereyegidiyorsun?" diye soran arkadaşlarına "Mert, zaten beni bıraktı" diyerek taksiye binip evinin yolunu tuttu. İkilinin, ilişkileri daha 1 ayını doldurmadan şiddetli bir kavgaya tutuşması ise"Cicim aylarında böyle olan daha sonra nasıl olur?" dedirtti. 

Yorumlar | 0
üye profil