İşte Hande Doğandemir'in alacağı ücret

İşte Hande Doğandemir'in alacağı ücret
Yayınlanma Tarihi: 11.03.2015 12:54 | Değiştirme Tarihi: 11.03.2015 13:04

Mehmet Aslantuğ ile birlikte Racon adlı dizide rol alacak olan oyuncunun bölüm başına alacağı ücret belli oldu.

Hande Doğandemir, sinema ve ekranlardaki yükselen başarı grafiğini ücretine de yansıttı. İki yıl önce bölüm başı 7 bin lira alan genç oyuncu, yeni projesinden 25 bin lira kazanacak.

Son dönemin parlayan yıldızlarından Hande Doğandemir’in şöhreti her geçen gün artıyor. Genç oyuncu, adını duyurduğu Güneşi Beklerken dizisiyle reyting rekorları kırmıştı. Ardından da rol aldığı ‘Bana Masal Anlatma‘ isimli sinema filmi 1.5 milyon kişi tarafından izlenince ücretine hatırı sayılır bir zam yaptı.

Sayısız dizi teklifi alan Doğandemir, ince eleyip sık dokuduktan sonra Mehmet Aslantuğ ile birlikte başrolü paylaşacağı projeye ‘Evet’ demişti. 

7 bin lira alıyordu

Aslantuğ’un kızını canlandıracak olan Doğandemir’in yeni rolü için 25 bin liraya anlaştığı öğrenildi. Şöhreti yakaladığı ilk dizisinden, 2 yıl önce 7 bin lira kazanan başarılı oyuncu, ücretine üç kattan fazla zam yapmış oldu. 

Bursin de zamlandı

Gü­ne­şi Bek­ler­ke­n’­de Do­ğan­de­mi­r’­le ay­nı üc­re­ti alan Ke­rem Bur­sin de ikin­ci pro­je­sin­de yıl­dı­zı­nı par­la­tıp bö­lüm ba­şı üc­re­ti­ni 30 bin li­ra­ya çı­kar­mıştı. (Bugün)