Hande Ataizi, Kenan İmirzalıoğlu hakkında söyledikleriyle ilgili konuştu: Biraz patavatsızlık ettim

Geçtiğimiz günlerde Kenan İmirzalıoğlu hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu ve oğlu Leon Harvey ile Maçka Parkı'nda görüntülendi. Ataizi, yaptığı bu açıklama için "Biraz patavatsızlık ettim. Ben de oyuncu olduğum için nacizane fikrimi beyan ettim" dedi."

Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 09:08
Değiştirme Tarihi: 22.05.2020 09:08
Hande Ataizi, Kenan İmirzalıoğlu hakkında söyledikleriyle ilgili konuştu: Biraz patavatsızlık ettim

Koronavirüs sebebiyle bir süredir sokağa çıkayamana ve normalleşme planı ile beraber çocukların sokağa çıkma iznini değerlendiren Hande Atasizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu ve oğlu Leon Harvey ile Maçka Parkı'nda görüntülendi.

Hande Ataizi geçtiğimiz günlerde Kenan İmirzalıoğlu için; "Hiç iyi bir oyuncu değil. Onu yetenekli bulmuyorum. Sokaktan bir adam al, daha iyi oynatırsın. En azından daha doğal" açıklamasını yapmış ve herkesi şaşırtmıştı.

"KÖTÜ BİR NİYETLE SÖYLEMEDİM"

Ataizi, Kenan İmirzalıoğlu hakkında söylediği cümlelere açıklık getirdi.

İşte Hande Ataizi'nin yaptığı o açıklama;

"Kenan'ı seviyorum. Hiçbir kişisel çatışmam yok. O programda 'Kıvanç mı, Kenan mı?' sorusu sorulduğunda, ki nefret ediyorum o tip sorulardan, hep bir polemik oluyor. Kıvanç'ı beğendiğimi söyledim. Kenan'ın da daha belli karakterlerde oynadığını söyledim ama olay buraya geldi" 

"Kötü bir niyetle söylemedim. İnsanlar karantinada, evlerinde otururken niye böyle negatif şeyler duysunlar? Biraz patavatsızlık ettim. Ben de oyuncu olduğum için nacizane fikrimi beyan ettim"