Hande Ataizi'den sevgilisi Dinç Aydoğdu ile öpücüklü aşk pozu

Hande Ataizi, ilk defa kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Dinç Aydoğdu ile sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2019 11:04
Değiştirme Tarihi: 26.10.2019 11:04
Hande Ataizi'den sevgilisi Dinç Aydoğdu ile öpücüklü aşk pozu

Geçtiğimiz aylarda kendisinden 20 yaş küçük Dinç Aydoğdu ile aşk yaşadığı itiraf eden Hande Ataizi, bir ilke imza attı. Güzel oyuncu, sosyal medya hesabı Instagram'ın 'tbt' gününe özel yaz aylarında sevgilisiyle çekildiği fotoğrafını paylaşarak şaşırttı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu'nun yanağına öpücük kondururken çekildiği romantik kare, kısa sürede binlerce beğeni alırken çok sayıda da yorum yapıldı.

Kendisinden yaşça küçük sevgilisiyle aşkının dolu dizgin devam ettiğini gözler önüne seren Hande Ataizi, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu bir programda sevgilisi Dinç Aydoğdu ile evlenebileceğini şu sözlerle anlatmıştı:

Haber ile ilgili metin girin!.

"Dinç benimle evlenmek istediğini söyledi. Ben de olumlu yaklaştım. Bir düzene girmek kötü bir şey değil, evlilik iyi bir şey hayatın bir düzene giriyor. Hiç beklemediğim bir anda oldu. Umudumu yitirdiğim anda Dinç çıktı karşıma.''

Haber ile ilgili metin girin!.

''Beni gerçekten seven biri, önceliğim mutlu olmak.Eğer evlenirsek çok küçük, basit bir şey olsun istiyoruz. Davul-zurna olmasın istiyoruz. Evlenirsek çocuk işi kısmet ama doktora sordum olabiliyormuş. Leon'a bir kardeş olabilir ama tüp bebek istemiyorum.''