Hamilelik sürecinde fazla kilolarıyla dikkat çeken Fahriye Evcen resmen eridi

Hamilelik sürecinde fazla kilolarıyla dikkat çeken Fahriye Evcen resmen eridi
Yayınlanma Tarihi: 01.01.2020 14:18 | Değiştirme Tarihi: 01.01.2020 14:18

Hamilelik sürecinde aldığı kilolarla çok konuşulan Fahriye Evcen, deyim yerindeyse resmen eridi. Fazla kilolarından kurtulan Fahriye Evcen'in fit görüntüsü sosyal medyada büyük ilgi gördü.

10 milyona yakın takipçisi olan güzel oyuncu Fahriye Evcen oğlu Karan ile ilgilendiği için ekranlardan uzak olsa da sosyal medyada oldukça aktif. 

Takipçileriyle sık sık paylaşımlarda bulunan Fahriye Evcen oğlu Karan'ın ilk fotoğraflarını paylaşınca gündeme oturmuştu. Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit ile mutlu bir evlilikleri olan Fahriye Evcen 2019'a veda pozu ile yine adından söz ettiriyor. 

2019'un son saatlerinde yaptığı paylaşımla büyüleyen Fahriye Evcen bir zamanlar çok konuşulan doğum kilolarından da tamamen kurtulmuş görünüyor. 

Evinde manzarayı seyrettiği sırada çekilen fotoğrafını yayınlayan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, bu haliyle hayranlarından da büyük beğeni ve övgüler aldı.3 saat içinde 550 binden fazla kişinin beğeni yaptığı paylaşımda takipçileri en çok da Karan bebeği aradı. İşte Fahriye Evcen'in yeni yıl paylaşımı...

Haber ile ilgili metin girin!.