Hamile olduğunu duyuran ünlü şarkıcı Katy Perry şimdi de bebeğin cinsiyetini açıkladı

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı klipte hamile olduğunu duyuran dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry, bebeğinin cinsiyetini de ilginç şekilde hayranlarıyla paylaştı. 

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2020 15:57
Değiştirme Tarihi: 04.04.2020 15:57
Hamile olduğunu duyuran ünlü şarkıcı Katy Perry şimdi de bebeğin cinsiyetini açıkladı

Katy Perry ve Orlando Bloom çifti ilk çocuklarının cinsiyetinin kız olacağını oldukça tatlı bir fotoğraf ile Instagram üzerinden sevenleriyle paylaştı. 

Bu yaz yapmayı planladıklarını düğünlerini koronavirüs sebebiyle ertelen çiftin hayatlarında hala kutlamaya değer harika şeyler oluyor. 2019 yılında nişanlanan Katy Perry ve Orlando Bloom, sevenleriyle ilk bebeklerinin cinsiyetini Instagram üzerinden paylaştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Orlando Bloom'un pembe pasta kremasına bulanmış yüzünün fotoğrafını kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaşan Katy Perry, "O bir kız!" yazarak paylaşım yaptı. Fotoğrafın konumlarına 'Girls Run the World' yazan Perry, eminiz ki harika bir anne olacak! 

Paylaşım çiftin birçok ortak arkadaşından beğeni ve yoruma boğuldu. Jeremy Scott, "Onu giydirmek için sabırsızlanıyorum," yorumunu yaparken, Oprah Winfrey, Misha Nonoo ve Zoe Saldana da çiftin mutluluğunu paylaştı.