Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan'ın bikinili pozları yürek hoplattı!

Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Son olarak tatilden yaptığı bikinili paylaşımlarıyla dikkat çeken Zeynep Alkan'ın fotoğrafları adeta yürek hoplattı.

Yayınlanma Tarihi: 22.10.2020 15:07
Değiştirme Tarihi: 22.10.2020 15:07
Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan'ın bikinili pozları yürek hoplattı!

Ünlü oyuncu Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bikinili paylaşımları ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Zeynep Alkan'ın son paylaşımları beğeni yağmuruna tutuldu.

“Hayat Bazen Tatlıdır” dizisindeki rolüyle oyunculuk macerasına adım atan Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör’ün büyük kızları Zeynep Alkan, oyunculuk eğitimi almak için yurt dışına gitmişti. Eğitimine ilk olarak İtalya’daki bir okulda başlayan Alkan devamında Hollada’nın Amsterdam şehrine taşınmıştı. Amsterdam’da erkek arkadaşı Wesley Pabis ile yaşamaya başlayan güzel isim Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Normalleşme adımlarının atılmasıyla beraber Amsterdam’dan Türkiye’ye tatile gelen Zeynep Alkan sevgilisiyle ailesini tanıştırmıştı. Türkiye’de tatil yaptıktan sonra Amsterdam’daki evine dönen Alkan, soluğu bir kez daha İstanbul’da aldı. Annesini özlediği için İstanbul’a geldiğini ifade eden Alkan, tatilinin tadını deniz kenarında çıkartmayı seçti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Leoparlı bikisiniyle çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Alkan’ın pozları gündem yarattı. Alkan’ın paylaşımına beğeni ve yorum yağdı.