Hamdi Alkan'dan sert çıkış: Biz bu kadar gerizekalı mıyız?

Hamdi Alkan'dan sert çıkış: Biz bu kadar gerizekalı mıyız?
Yayınlanma Tarihi: 27.06.2019 09:32 | Değiştirme Tarihi: 27.06.2019 09:32

71 yaşında hayatını kaybeden Enis Fosforoğlu için düzenlenen cenaze töreninde Hamdi Alkan ile eşinin ilginç bir görüntüsü objektiflere takıldı.

Hamdi Alkan, tabuta sarılıp gözyaşı döken eşi Selen Görgüzel'i telefonla çekerken, o anlar fotoğraflandı. Alkan ve Görgüzel kendisine gelen eleştiriler üzerine açıklama yaptılar. Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, Enis Fosforoğlu'nun cenazesinde tabuta sarıldı.

O anlarda da eşi Hamdi Alkan Selen Görgüzel'in tabuta sarıldığı anları fotoğrafladı. Bu tartışılan anlar da objektifler tarafından kaydedildi.

Hamdi Alkan, gelen eleştiriler sonrası 2. Sayfa programına konuştu. 

Alkan şunları söyledi:

Yapılan yorumlara çok üzüldüm. Biz bunu nerede paylaştık? Bu beyefendi, hocamız, babamız benim eşimin babası kadar sevdiği bir insan. Ben kendi babamı da çektim. Bu benim özelim. Ama arkadan geçip arkadaşlar beni çekmiş.

Bunu magazinciler servis ediyorlar. Adalet karşısında hesaplaşacağız. Çok sinirliyim. Babamın cenazesinde ben de tabutuyla fotoğraf çektirdim. Biz gerizekalımıyız böyle bir şey yapacak kadar. Bu kötü niyetli bir haberdir. Selen'e fotoğrafını çekerken tabuta sarıl diye ben dedim. Bizi linç ediyorlar, beddua alıyoruz. Ben bu fotoğrafı sosyal medyada paylaşsaydım haklıydınız.