Haluk Bilginer ile karıştırılan Tamer Karadağlı'dan açıklama: Bu işin ekmeğini ben yiyeceğim!

Haluk Bilginer ile karıştırılan Tamer Karadağlı'dan açıklama: Bu işin ekmeğini ben yiyeceğim!
Yayınlanma Tarihi: 12.12.2019 09:38 | Değiştirme Tarihi: 12.12.2019 09:38

Oyuncu Haluk Bilginer, geçtiğimiz günlerde Emmy ödülü almış ve ülkemizin göğsünü kabartmıştı. Sosyal medyada ise ödül alan Haluk Bilginer ile Tamer Karadağlı karıştırılmış ve ortaya güldüren bir durum çıkmıştı. Karadağlı, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Önceki akşam gerçekleşen 'Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri' töreninin sunuculuğunu Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ üstlendi. Tören başlangıcında kendisini sosyal medyada Haluk Bilginer sanan kullanıcılara ithafen, "Ben Haluk Bilginer" esprisini yapan Tamer Karadağlı herkesi güldürürken konuyla ilgili açıklama da yaptı.

Geçtiğimiz hafta Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı’nın hazırlayıp sunduğu ‘Magazin Noteri’ programına telefonla bağlanan Tamer Karadağlı, kendisinin Emmy ödülü alan Haluk Bilginer olduğunu sananlar olduğunu “Paylaşımları görünce şaka sandım. Bir grup tebrik, bir grup ise küfür ediyor” sözleriyle açıklamıştı.

Geçtiğimiz akşam gerçekleşen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri'nde Pınar Altuğ ile sunuculuk yapan Tamer Karadağlı, Haluk Bilginer sanılmasıyla ilgili şu sözleri söyledi:

Başarılı oyuncu, “Haluk Bilginer olayı anlaşılır gibi değil. Bir hafta 10 gündür tebrikleri kabul ediyorum. Yüzlerce tebrik mesajı… Tebrikler Haluk Bilginer yazıp altına benim resmimi koyuyorlar. Bu işin ekmeğini herhalde ben yiyeceğim” dedi.

Tamer Karadağlı'nın uzun yıllardır oynadığı 'Çocuklar Duymasın' dizisindeki adı Haluk...

Haluk Bilginer, bu yıl 47'incisi düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri'nde, Onur Saylak'ın yönettiği 'Şahsiyet' dizisindeki 'Agah Beoğlu' rolü ile 'En İyi Erkek Oyuncu' seçilmişti.

65 yaşındaki oyuncu, Emmy ödülünü aldıktan sonra yaptığı açıklamada, "Kendimden çok Türkiye'ye bu ödül gittiği için çok mutluyum. Çok severek, beğenerek yaptığımız bir işin başkaları tarafından da uluslararası platformda takdir edilmesi ve ödülle taçlandırılması çok mutlu edici bir şey" demişti.

Ödül töreni sonrası New York'tan İstanbul'a dönen Haluk Bilginer, havalimanında yoğun ilgi ve çiçeklerle karşılanmıştı.