Halle Berry'nin yeni tarzı dikkat çekti

Oscar Ödülleri koronavirüs gölgesinde geçerken, kırmızı halıda adından en çok söz ettiren isim Halle Berry oldu. Yaşına rağmen fit görüntüsüyle her zaman gündem olan Halle Berry (54), yeni saç modeliyle çok konuşuldu.

Yayınlanma Tarihi: 26.04.2021 12:18
Değiştirme Tarihi: 26.04.2021 12:18
Halle Berry'nin yeni tarzı dikkat çekti

Bu yıl 93'üncü kez düzenlenen Oscar Ödülleri (Akademi Ödülleri) koronavirüs pandemisi gölgesinde yapıldı. Haliyle kırmızı halı her zamankinden daha farklı oldu.

Oscar törenlerine damga vuran çarpıcı kıyafetler bu yıl azınlıktaydı. Aralarında Nomadland filminin yönetmeni Chloe Zhao'nun da bulunduğu bazı konuklar çok sade giyinirken Carey Mulligan, Andra Day gibi konuklar da biraz daha gösterişli kıyafetleri tercih etti.

Gecenin en çok şaşırtan konuğu ise kısacık kestirdiği saçlarıyla Halle Berry oldu. Bu tür büyük bir etkinliğe ilk kez sevgilisi Van Hunt ile katılan Berry, hayranlarını şoke etti.

İlk ünlü olduğu dönemde kısa saçlı olan Berry, yıllardır saçlarını uzatıyordu. Berry'nin hayranları bu görüntü karşısında ikiye bölündü. Çoğu takipçi ünlü oyuncunun bu halini de çok beğendi.

Haber ile ilgili metin girin!.
 

Etiketler: halle berry