Halit Ergenç'in ikinci partneri Canan Ergüder

Halit Ergenç ile Canan Ergüder aynı porjede. Muhteşem Yüzyıl'dan sonra yeni bir dönem dizisi olan “İzmir 1918'le ekrana dönmeye hazırlanan Halit Ergenç'in ikinci partneri Canan Ergüder oldu.

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2016 11:01
Değiştirme Tarihi: 04.05.2016 11:02
Halit Ergenç'in ikinci partneri Canan Ergüder

Halit Ergenç, 2 yıl aradan sonra yeni bir dönem dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Ergenç'in ikinci kadın partneri Canan Ergüder olacak.

Türk-Arap ortak yapımı kod adı “Vatan Haini” olan "İzmir 1918" dizisi için anlaşma yapan Halit Ergenç’in eşini canlandırması için Nurgül Yeşilçay, Bergüzar Korel ve Songül Öden’le görüştüğü ortaya çıkmıştı. Songün Öden’in öne çıktığı dizinin kadın yıldızı için henüz anlaşma yapılmadı.

Geçen günlerde en çok kiminle oynamak istediği sorulduğunda ise ünlü oyuncu “En çok eşim Bergüzar’ı kendime yakıştırıyorum” demişti. 

 

canan ergüder

Yağmur ve Durul Taylan’ın yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin 2. kadın oyuncusu ise netleşti. Uçankuş TV'nin İki Kadın Arasında programının haberine göre dizide evli ve 2 çocuklu Cevat isimli halk kahramanını canlandıracak olan Halit Ergenç’in peşinde olan Yunan kadın karakterini Canan Ergüder oynayacak. Canan Ergüder, son olarak Güllerin Savaşı dizisiyle seyirciyle buluşmuştu. 

Haluk Bilginer'e teklif

Dizi için görüşülen bir diğer oyuncu da Haluk Bilginer. Usta oyuncuya komutan rolü teklif edildi.