Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Halit Akçatepe'nin sağlık durumu ile ilgili flaş gelişme

Halit Akçatepe'nin sağlık durumu ile ilgili flaş gelişme

Geçtiğimiz aylarda gelç geçiren usta oyuncunun sağlık durumuyla ilgili doktoru Hürkan Akkuzu açıklama yaptı. Akkuzu, "Halit Akçatepe sürdürmekte olduğumuz tedavi ile artık adım atabiliyor ve konuşabiliyor" dedi.

14.04.2015 15:21

Geçtiğimiz Aralık ayında beyninde oluşan damar tıkanıklığı nedeniyle felç geçiren halit akçatepe'nin fizyoterapisti, usta oyuncunun sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

EuroStar'da yayın hayatına yeni başlayan "Doktorum Yanımda" programına konuk olan Akçatepe'nin fizyoterapisti Hürkan Akkuzu, sanatçının sağlık durumuyla ilgili son gelişmeleri aktardı.

Akkuzu; "Geçirdiği beyin kanamasının ardında bir süre yoğun bakımda kalan usta oyuncu Halit Akçatepe bize geldiğinde konuşma ve hareket kabiliyetini yitirmiş durumdaydı.

Vücudunun sağ tarafında inme söz konusuydu. Literatüre göre bu durumdaki bir hastanın tekrar yürümesi mümkün değil. Ancak sürdürmekte olduğumuz tedavi ile artık adım atabiliyor ve konuşabiliyor.  Bir kaç ay daha çalışarak tamamen bağımsız hareket edebilir duruma geleceğini düşünüyoruz." açıklamasında bulundu.  

Yorumlar | 0
üye profil