Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Halil Sezai ve arkadaşları otelden kovuldu

Halil Sezai ve arkadaşları otelden kovuldu

Dört erkek arkadaşı ile Kuzey Kıbrıs'ta bir otele yerleşen ünlü şarkıcıya büyük şok...

15.04.2015 08:54

Dört arkadaşı ile birlikte Kuzey Kıbrıs'ta bir otele giden Halil Sezai tatsız bir olay yaşadı. Otelde kalan diğer müşteriler tarafından gürültü yaptıkları iddiasıyla şikayet edilen Halil Sezai ve arkadaşları otelden çıkarılmak istendi. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu o tatsız olayı bugünkü köşesine taşıdı.

İşte o yazı..

Kuzey Kıbrıs’ın ünlü otellerinden birinde meydana geldi bu olay...  Şarkıcı Halil Sezai ve beraberindeki dört erkek arkadaşı, iki oda tutup, Kuzey Kıbrıs’ta otel zinciri olan grubun Girne’deki oteline yerleşti.  Pazar günü 12.00 sularında aynı otelde konaklayan müşteriler, resepsiyonu arayıp odalardan birinden yükselen seslerden yana şikâyetini dile getirdi.  Otel görevlileri kata, ‘gürültünün kaynağı oda’ya çıktıklarında taraflar arasında sadece tartışma değil, kavga da olduğunu saptadı. Tarafların sakinleştirilmesinden sonra görevliler, ‘zarar  ziyan’ tespiti yaptı vehasar gören eşyaları tutanak altına aldı.  

Tutanak tuttular

Otel yönetimi durumu holdingin patronuna bildirdi. Hafta sonu nedeniyle bütün odaları dolu olan otelin patronu, diğer müşterilerin huzuru için Halil Sezai ve arkadaşlarının otelden çıkarılmasını istedi.  Otel yöneticileri de patron talimatını yerine getirmek için Sezai ve arkadaşlarından otelden ayrılmaları gerektiğini iletti.  Parasını ödedikleri odada kalma haklarının olduğunu söyleyen beş kişi bu talebi reddetti. Otel yöneticileriyle huzursuzluk çıkaran müşteriler arasındaki tartışma uzayınca o sırada orada bulunan şarkıcı ve oyuncu Yavuz Bingöl araya girdi.Sezai ve arkadaşları Bingöl’ün aracılığıyla otelden ayrılmayı kabul etti.

Bingöl aracı oldu  

Halil Sezai ve dört arkadaşı öğleden sonra otelden ayrılırken, Kuzey Kıbrıs’ın ünlü otel ve casino zincirlerinin sahibi, yöneticilerine söz konusu beş kişinin bundan böyle hiçbir oteline alınmaması talimatı verdi.  Olayın ‘sebebi’ ve ‘safahatıhakkında bilgim yok, ama ‘sonuç’ hakkında var.Ünlü şarkıcı ve arkadaşlarının konakladıkları odadaki tartışmanın sebebi, Halil Sezai’nin olayın mağduru mu yoksa,şahidi mi olduğu, otelin eşyalarına zarar verenlerin kim olduğu konusunda net bir bilgi yok elimde.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil