Halil Sezai'nin Ağabeyi İsyan Etti: Kardeşim Bana Küs, Nedenini Bilmiyorum

Halil Sezai'nin Ağabeyi İsyan Etti: Kardeşim Bana Küs, Nedenini Bilmiyorum

Halil Sezai'nin Eskişehir'de oturan ağabeyi eski manken ve şarkıcı Cenk Paracıkoğlu, kardeşi ile 5 yıldır konuşmadığını, bu küslüğün sebebini de bilemediğini söyledi.

Kendisinin daha önce mankenlik yaptığını belirten Cenk Paracıkolu, hem mankenlikte hem de şarkıcılıkta zirveye çıkacağı sırada art arda iki kez beyin ameliyatı geçirdiğini anlattı.

"TAM PİYASAYA ÇIKMAK ÜZEREYKEN..."

Sahne adının 'Cenkhan' olduğunu söyleyen Cenk Paracıkoğlu, şöyle konuştu: "UNICEF yararına Kanal D bir parçamın sponsorluğunu yaptı, klip yayınlandı, single'ım çıktı. Daha sonra Başak Gürsoy ajansında mankenlik yaptım. Onun arkasından müzik hayatına atıldım. Nezih Ünen benim 'Ağlama' adlı parçamı dinlemiş. Kimsesiz çocuklar yararına yaptığım bir parçaydı. Beni buldu çalışma teklif etti. Albüm hazırlığı yapıldı. Albüm çıkmak üzereyken ben beyin ameliyatı oldum. Aradan belli bir müddet geçti. Tuncay Akdoğan'la tanıştım. Parçalarımın güzel olduğunu, benimle çalışmak istediğini söyledi. Albüm çalışmaları başladı. Bu sırada Kadırga Plak Şirketi de benimle çalışmak ve albümü çıkarmak istediğini söyledi. Albümümüz hazır edildi. İki klibim çekildi. Tam piyasaya çıkmak üzereyken ikinci beyin ameliyatım gerçekleşti."

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 29/09/2016 12:51:53

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin