Hakkı İlek kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Hakkı İlek hakkındaki bilgiler

Hakkı İlek kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye yeni bölümünde kör eleme turunda sahne alan Hakkı İlek, performansıyla dikkat çekti ve 4 jüriyi döndürmeyi başardı. Derinden etkileyen hayat hikayesiyle merak uyandıran yarışmacı hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, Hakkı İlek kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 28.11.2021 00:17
Değiştirme Tarihi: 28.11.2021 00:17
Hakkı İlek kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Hakkı İlek hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu turda sahneye çıkan yarışmacılardan Hakkı İlek, 9. bölümde sahnedeki performansı ile dörtte dört yaptı. Programın takipçileri de Hakkı İlek hakkındaki bilgileri araştırıyor. Peki, Hakkı İlek kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE HAKKI İLEK KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Hakkı İlek, yarışmaya Tekirdağ’dan katılıyor. 3 sezondur Antalya’da sahne alıyor. Müzisyen olan Hakkı İlek, şarkı yazarlığı ve solistlik yapıyor.

Hakkı İlek, Instagram’da hakkiilek kullanıcı adıyla yer alıyor. Yarışmacı, Simay İlek ile evli. Yarışmada üç şarkı söyleyen Hakkı İlek’i kadrosuna katmak almak isteyen jüri arasında büyük mücadele vardı. Murat Boz Oğuzhan Koç’u, Beyazıt Öztürk ise Ebru Gündeş’i blokladı.

HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Hakkı İlek, “KÖPEK” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dört jüriyi döndürmeyi başardı. İlk turu geçen Hakkı İlek, Murat Boz’un takımına katıldı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin