Hakan Yurtbaşı: Türkiye'yi yurt dışında temsil ediyoruz

Catch markasının sahibi Hakan Yurtbaşı "giyim sektöründe dünyada aktifliğimizi arttırıyoruz. Pandemiden sonra büyümemiziz daha da hızlanacağını düşünüyoruz" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 03.03.2021 11:00
Değiştirme Tarihi: 03.03.2021 11:00
Hakan Yurtbaşı: Türkiye'yi yurt dışında temsil ediyoruz

Yurtbaşı sektörle ilgili aşağıdaki bilgileri aktardı;

Artık tüm neredeyse tüm insanlık interneti bir şekilde kullanıyor. Özellikle sosyal medyada giyim konusunda yeni trendler oluşuyor. Biz de Catch olarak düzenli şekilde modayı gerek kendi içimizde,  gerek fuarlarda, gerekse de sosyal medyada düzenli olarak takip ediyoruz.  Ürettiğimiz ürünler gelişigüzel değil ince ince düşünüp tasarlanmış ürünlerdir.

TEKNOLİK GELİŞMELER ARTTI

Dünyada nüfus ve internet kullanımı arttıkça üretim de arttı.  Üretimin artması birçok üretim dallarını doğrudan etkiledi. Örnek verirsek tekstil makinelerinin ve baskı teknoloilerinin artması üretimin de daha hızlı yapılmasına olanak sağladı.  El ile büyük zahmetle yapılan bir çok şey artık makinelerle yapılabiliyor.   Baskı makineleri sayesinde bir çok kıyafete hızlı ve ucuz maliyetle baskı teknikleri uygulanabiliyor.  Eskide kumaş ağırlıklı ürünler varken gelişen teknoloji sayesinde şimdi Jean tarz da çok daha yaygınlaşmış durumda.

İHRACATIMIZI ARTTIRACAĞIZ

Biz ürettiğimiz ürünleri sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok yerine ihraç ediyoruz.  Dünyaya açılmamızla beraber sokak stilini de başarıyla yansıtmamız oldukça beğeni topladı. Bu denli sevilmemizin en büyük nedenlerinden biri müşteriye verdiğimiz değerden kaynaklanıyor. Bu sayede tekstil sektöründe güçlü bir şekilde konumlandığımızı düşünüyoruz. Ürün yelpazemiz çok geniş, jeans pantolon, ceket, yağmurluk, mont, kazak vb. ürünleri kaliteli şekilde üretiyoruz. Bu ürünleri dünyanın her yerine ihraç ederek ülke ekonomisine doğrudan desteğimiz oluyor. İhraç ettiğimiz ürünlerle ülkemizi gururlu bir şekilde temsil etmeye devam edeceğiz.