Diriliş Ertuğrul'da ağlatan ayrılık

TRT 1'de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul'da Kurdoğlu karakterini canlandıran Hakan Vanlı diziye veda etti.

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2015 13:33
Değiştirme Tarihi: 03.06.2015 13:42
Diriliş Ertuğrul'da ağlatan ayrılık

Usta oyuncu Hakan Vanlı’nın ’Kurdoğlu’ karakteri ile rol aldığı Diriliş Ertuğrul’da bu hafta ayrılık yaşandı. Senaryo gereği öldürülen Kurdoğlu, set çalışanlarına ve oyuncu arkadaşlarına veda ederken gözyaşlarına hakim olamadı.

 

TRT’nin sevilerek izlenen dizilerinden Diriliş Ertuğrul’da bu hafta set ekibi ve oyuncularını üzen ayrılık yaşandı. Diriliş Ertuğrul’da ’Kurdoğlu’ karakteri ile rol alan Usta oyuncu Hakan Vanlı, senaryo gereği öldürülerek diziye veda etti.

 

Set ekibi gözyaşlarına boğuldu

 

Senaryo gereği kötü olan Kurdoğlu’nun ölmesi dizinin hayranlarını sevindirirken set ekibi ve oyunculara duygulu anlar yaşattı. Set ekibi son çekim gününde, üzerinde Hakan Vanlı’nın fotoğrafının bulunduğu büyük bir pasta hazırlattı. Son idam sahnesinde yapılan sürpriz, Hakan Vanlı’yı mutluluk gözyaşlarına boğdu. Ünlü oyuncunun tüm ekibe yaptığı konuşma, Serdar Gökhan, Engin Altan Düzyatan, Didem Balçın, Hülya Darcan başta olmak üzere, tüm oyuncuları ağlattı. Hakan Vanlı, kendisi için hazırlatılan pastayı dizide kullandığı kılıçla kesti.

 

Ünlü oyuncu Hakan Vanlı, duygularını şu kelimelerle ifade etti.

 

“Hiç bu kadar güzel, tatlı bit set görmedim. Ben görevimi yaptım. Hepiniz başımın tacısınız. Hepinizi çok seviyorum.”

 

Set çalışanları ve rol arkadaşlarına veda eden ünlü oyuncu gözyaşlarına boğuldu.