Hakan Ural’ın sağlık durumuyla ilgili flaş gelişme!

Koronavirüse yakalandıktan sonra yoğun bakıma alındığı iddia edilen Hakan Ural’ın sağlık durumuyla ilgili son dakika gelişmesi yaşandı.

Yayınlanma Tarihi: 12.11.2021 09:01
Değiştirme Tarihi: 12.11.2021 09:01
Hakan Ural’ın sağlık durumuyla ilgili flaş gelişme!

Hafta içi Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının başarılı sunucusu Hakan Ural'dan kötü haber gelmişti.

Bir süredir programa katılamayan Hakan Ural, sosyal medya hesabından soğuk algınlığı geçirdiğini duyurmuştu. Ancak ilerleyen günlerde durumu ağırlaşan Hakan Ural, hastaneye giderek PCR testi yaptırmıştı. Ural'ın ilk günlerde negatif çıkan test sonucu bir süre sonra pozitife dönmüştü.

'YOĞUN BAKIMA ALINDI' İDDİASI

Ural, bunun üzerine tedbir amacıyla hastaneye yatırılmıştı. Hakan Ural'ın sağlık durumunun kötüye gittiği ve yoğun bakıma kaldırıldığı öne sürülmüştü.

 "TABURCU OLDUM"

Tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edilen Hakan Ural, güzel haberi sosyal medya hesabından şu ifadelerle duyurdu:

"Arkadaşlar an itibariyle ile hastaneden evime taburcu oldum. Hamdolsun her şey yolunda. Birkaç gün evde istirahat ettikten sonra inşallah beraberiz. İyi dileklerde bulunan, bulunmayan herkese çok teşekkürler."

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin