Hakan Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini geçmişe götürdü

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği koronavirüs sebebiyle hastaneye kaldırılan ve sevenlerini epey üzen Hakan Ural, taburcu olmuştu. Sosyal medya hesabından sağlık durumuna dair bilgileri takipçileri ile paylaşan Hakan Ural, bu kez yaptığı paylaşımla takipçilerini geçmişe götürdü. Hakan Ural'ın babası ile ilgili detaylar dikkatlerden kaçmadı.

Yayınlanma Tarihi: 16.11.2021 15:47
Değiştirme Tarihi: 16.11.2021 15:47
Hakan Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini geçmişe götürdü

Koronavirüse yakalanan ve bir süre hastanede tedavi altına alınan ünlü sunucu Hakan Ural, önceki gün taburcu oldu. Dün, sunucusu olduğu programa geri dönen Ural, bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adeta nostalji rüzgarı estirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

ADINI BİLE ANMADI

2016 yılında kaybettiği annesi Ceyhan Cem ile fotoğrafını ‘Rahmetli anacığım’ notu ile paylaşan Hakan Ural, Hikmet Uzun’u ise ‘Rahmetli babam’ diyerek andı.

Çocukluk fotoğraflarını da paylaşan Hakan Ural’ın, babası Selçuk Ural’ın adını bile anmaması dikkatlerden kaçmadı.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR...

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

HAKAN URAL’I KABUL ETMEDİ

Hakan Ural, Ceyhan Cem ve Selçuk Ural’ın oğludur. Hakan Ural 16 yaşına basana kadar Selçuk Ural, oğlu olduğunu reddetmiştir. Çünkü Selçuk Ural ve Ceyhan Cem, uzun süre birlikte olmuş ancak resmi olarak evlenmemişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ceyhan Cem'in iddiasına göre Selçuk Ural kendisinden bir çocuğu olmasını ve evlenmek istediğini söylemiştir. Selçuk Ural ise o esnada modacı Canan Yaka ile evliliğe giden bir ilişki içindedir.

Selçuk Ural'ın Canan Yaka ile olan evliliğinden Aslı isminde bir kızı olur. Ceyhan Cem'in ısrarlarına rağmen Selçuk Ural oğlu Hakan'ı asla kabul etmez. Gel zaman git zaman, baskılara dayanamayan Selçuk Ural, kızı Aslı'nın da dünyaya gelmesiyle o dönem 17 yaşına giren Hakan Ural'ı nihayet evlat olarak kabul eder.

Haber ile ilgili metin girin!.

CENAZESİNE KATILMAMIŞTI

İki isim arasındaki kırılma noktası Ceyhan Cem’in hayatını kaybetmesiyle başladı. 2016 yılında annesini kaybeden Hakan Ural, o dönem verdiği röportajda "Annenizin cenazesine babanız katılmadı. Aranızda bir kırgınlık var mı?" sorusunu şu sözlerle yanıtlamıştı: “Olmaz mı, var tabii ki. Bunlar özel şeyler ama benim herkesin sorusuna saygım var. Gelmesini isterdim ama katılmadı. Kırgınım ama bu konuyu konuşmak istemiyorum. Üzüntülüyüz, acılarımızı toprağa gömüyoruz. Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin. Annem nur içinde yatsın.”

İlgili Sayfalar: Magazin