Hakan Ural sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklamada bulundu: Hepinizden özür dilerim

Bir süre önce durumu ağırlaşan ve hastaneye kaldırılan Hakan Ural geçtiğimiz günlerde taburcu olmuştu. Sağlık durumu ile ilgili tüm bilgileri sosyal medya hesabı instagram üzerinden takipçileriyle paylaşan Hakan Ural'dan dikkat çeken bir paylaşım daha geldi. Hakan Ural, ''Duygusal gelgitlerim, şaşkınlıklarım olabilir. Bunun için şimdiden özür dilerim hepinizden. Adaptasyon haftası olarak görelim lütfen'' açıklamasında bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2021 10:49
Değiştirme Tarihi: 15.11.2021 10:51
Hakan Ural sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklamada bulundu: Hepinizden özür dilerim

İlk etapta soğuk algınlığı nedeniyle Neler Oluyor Hayatta programına ara veren ancak sonrasında koronavirüs testi pozitif çıkan başarılı sunucu Hakan Ural, ekranlara döneceğini duyurdu.

Bugün itibariyle Neler Oluyor Hayatta programı ile seyircinin karşısına çıkacağını duyuran Hakan Ural, ''Duygusal gelgitlerim, şaşkınlıklarım olabilir. Bunun için şimdiden özür dilerim hepinizden. Adaptasyon haftası olarak görelim lütfen'' açıklamasında bulundu.

Hakan Ural, birkaç hafta önce soğuk algınlığı nedeniyle rahatsızlandığını ve evde dinlenmeye çekildiğini duyurmuştu. Sonrasında ekranlara döneceğini ve durumunun iyiye gittiğini duyuran Ural, olumlu konuşmak için erken davrandığını belirterek, sağlığının bir anda yeniden bozulduğunu anlatmıştı. Ural'ın koronavirüs testi, ilk yapıldığında negatif çıksa da, ilerleyen süreçte pozitif çıkmıştı.

İlgili Sayfalar: Magazin