Hakan Ural'ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama! Sevindiren haber geldi...

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta isimli programın sunucularından Hakan Ural'ın sağlık durumuyla ilgili son bilgiler merak ediliyor. Neler Oluyor Hayatta programının diğer sunucusu Nur Tuğba Namlı Hakan Ural’ın sağlık durumuyla alakalı canlı yayında yeni açıklamalarda bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 10.11.2021 10:59
Değiştirme Tarihi: 10.11.2021 11:04
Hakan Ural'ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama! Sevindiren haber geldi...

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta isimli programın sunucularından Hakan Ural koronavirüs nedeniyle bir süredir Neler Oluyor Hayatta isimli programa çıkamıyor. Programının diğer sunucusu Nur Tuğba Namlı Hakan Ural’ın sağlık durumuyla alakalı canlı yayında yeni bir açıklama yaptı.

Hakan Ural hafta içi her sabah sunucu Nur Tuğba Namlı ile Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Fakat ‘Neler Oluyor Hayatta’ programını sunucusu ve yorumcusu Hakan Ural, bir süredir yayına çıkamıyor.

BİRÇOK İDDİA ORTAYA ATILDI

Geçtiğimiz günlerde grip olduğunu belirten Hakan Ural’a daha sonra koronavirüs tanısı konuldu. Daha sonra Hakan Ural’ın sağlık durumu hakkında bazı medya kuruluşlarında bir çok iddia ortaya atıldı.             

Bazı medya organlarının iddiasına göre Hakan Ural'ın durumunun kötü olduğu ve yoğun bakım ünitesine kaldırıldığı belirtildi. Çıkan bu haber kirliliğinin ardından Neler Oluyor Hayatta'nın bugün yayınlanan bölümünde yeni bir açıklama geldi.

HAKAN URAL'IN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA YENİ BİLGİ

Hakan Ural’ın programdaki partneri Nur Tuğba Namlı, Hakan Ural’ın güncel sağlık durumu hakkında bilgi verdi            

Nur Tuğba Namlı, Hakan Ural’ın sağlık durumu hakkında şu ifadeleri kullandı, “Hakan Ural, en kısa zamanda bizimle birlikte olacak. Hakan’ın sağlık durumu iyi. Çıkan yalan yanlış haberlere itibar etmeyin.”

İlgili Sayfalar: Magazin