Hakan Peker, özel hayatına dair konuştu: Yalnızlığa alıştım ama görücü usulü evlenebilirim

Sevilen şarkıcı Hakan Peker, özel hayatına dair bilinmeyelenleri katıldığı canlı yayın programında tüm içtenliğiyle anlattı. 2018 yılında eşinden boşanan şarkıcı Peker, "Yalnızlığa alıştım. Ama eş-dost vasıtası ile görücü usulü evlenebilirim de..." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 09:10
Değiştirme Tarihi: 18.05.2020 09:16
Hakan Peker, özel hayatına dair konuştu: Yalnızlığa alıştım ama görücü usulü evlenebilirim

Hakan Peker, özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programının canlı yayınına konuk olan Peker, "Bekarlık iyi gidiyor. Yalnızlığa alıştım. Ama eş-dost vasıtası ile görücü usulü evlenebilirim de."Uzun boylu, esmer, güzel, hoş bir hanım ile iyi olur." cümlelerini kullandı.

Dünyanın mücadelesini sürdürdüğü koronavirüse karşı da yorum da bulunan Hakan Peker; "Karantina günlerinde ekonomik kriz yaşamadığını belirtip “Bir yıl çalışmasam da sorun olmaz” dedi. Peker; "Herkes koronavirüs testi yaptırsın, sosyal mesafeyi koruyarak flört edebiliriz.” sözleriyle de güldürdü.

Hakan Peker kimdir?

Hakan Peker 5 Şubat 1961 yılında İstanbul Bakırköy'de dünyaya gelmiştir. Annesinin adı Sabahat Peker ve babasının adı Hüseyin Peker'dir. Zafer Peker adında bir abisi, Funda ve Ebru adında iki kız kardeşi vardır. Hakan Peker 1.74 boylarında 67 kilo ve hala genç görünümünü korumaktadır. Kahverengi gözleri ve kumral teniyle yıllara meydan okumaktadır. Çocukluk yıllarından bu yana dans tutkunudur ve gençlik yıllarında discolara çok gitmiştir. Daha sonra Seyyal Taner ve Deniz Erkanat'ın dansçısı olarak çalışmalara başlamıştır. 1981 yılında Türkiye Dans Yarışması'nda birincilik tahtına oturdu.

Hakan Peker 1989 yılında ilk albümü piyasaya sürülmüştür. Albümün ismi albümde yer alan Bir Efsane adlı şarkıdır ve bu şarkı çıkış şarkısı olmuştur. 1990 yılında Camdan Cama adlı albümü çıkarmıştır. Bu albüm ile istediği başarıyı elde etmiştir. Bu başarıların ardından Peker Müzik adlı plak şirketini kurmuştur. Daha birçok albüm çıkararak müzik hayatını sürdürmektedir. Peker'in ilk yaptığı evlilikten Burak Peker isimli bir oğlu olmuştur. Oğlu evlenmiş 16 Kasım 2015' de kendi ismini taşıyan bir erkek torunu olmuştur.