Survivor Nisa sıfır mağlubiyetle yarışıyor

Survivor Nisa sıfır mağlubiyetle yarışıyor
Yayınlanma Tarihi: 19.02.2020 12:35
Değiştirme Tarihi: 19.02.2020 12:39

Survivor 2020’de sıfır mağlubiyetle yarışan Nisa’ya hem arkadaşları hem de Survivor Panorama sunucularından Hakan Hatipoğlu’ndan yorum geldi.

Survivor 2020’nin bu hafta en çok sayı alan yarışmacıları belli oldu. Zorlu yarışmanın sıfır mağlubiyetle oynayan tek yarışmacısı Gönüllüler Takımı’nda yarışan Nisa Bölükbaşı oldu. Adadaki çekingen tavırları ve gülen yüzüyle sempati toplayan Nisa Bölükbaşı, aynı zamanda mimarlık okumuş bir isim.

“NİSA KAVGA ETMEK İSTEMİYOR”

Survivor 2020’nin 18 Şubat akşamı ekrana gelen üçüncü bölümünde Gönüllüler Adası’nda Fatma Günaydın ve Cemal Can Seven’in Nisa hakkındaki yorumlarına kulak kabarttık. Nisa’nın ön plana çıkmaktan kaçındığını söyleyen Fatma, “Kendini geri planda tutuyor” dedi. Cemal Can ise Fatma’ya hak vererek ise, “Baraka yapımında bile mimarlık okumasına rağmen karışmadı. Çünkü kavgaya, polemiğe girmek istemiyor” diye konuştu.

HERKES ONAYLADI

Öte yandan Survivor Panorama sunucularından Hakan Hatipoğlu’nun Panorama’da Nisa hakkında yaptığı yorum dikkat çekti. Hakan Hatipoğlu Nisa için, “Çok iyi, tatlı kız” derken, programın diğer sunucuları da Hatipoğlu’nu onayladı.