Hakan Ergün, İlhan Şeşen'in 'Ne İstesem Oluyor' şarkısını rock tarzıyla yeniden yorumlayacak

Daha önce unutulmaz sanatçı Barış Manço'nun 'Ahmet Bey'in ceketi' şarkısını yeniden yorumlayan genç ses sanatçısı Hakan Ergün, aldığı olumlu geri dönüşlerin ardından yeni bir projeye yelken açtı. Ergün bu kez, İlhan Şeşen'in 'Ne İstesem Oluyor' parçasını rock tarzında yeniden yorumlayacak.

Yayınlanma Tarihi: 16.02.2021 18:58
Değiştirme Tarihi: 16.02.2021 20:31
Hakan Ergün, İlhan Şeşen'in 'Ne İstesem Oluyor' şarkısını rock tarzıyla yeniden yorumlayacak

Türk müziğine damga vuran usta sesler İlhan Şeşen, Barış Manço ve Cem Karaca'ya ait şarkıları Anadolu Rock müzik tarzıyla yeniden yorumlayan genç ses sanatçısı Hakan Ergün, İlhan Şeşen'e ait ‘Ne İstesem Oluyor' adlı şarkıyı yeniden yorumlayarak müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

"GENÇLERDEN GELEN OLUMLU GERİ DÖNÜŞLER BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR"

Yorumladığı her unutulmaz eserde aynı heyecanı yaşadığını dile getiren Hakan Ergün, unutulmaz şarkıları kendi tarzıyla yeniden yorumlayarak genç nesle aktardığını ve beğenilen geri dönüşler aldığını ifade ediyor. Özellikle gençlerden gelen geri dönüşlerin kendisi için çok önemli olduğunu vurgulayan Hakan Ergün; “Olumlu ve beğeni dolu yorumları, yaptığım işte doğru yolda olduğumun bir kanıtı olarak görüyorum” ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

HEYECANI HİÇ BİTMİYOR

Geçtiğimiz aylarda Barış Manço'nun 'Ahmet Bey'in Ceketi' adlı unutulmaz şarkısını yorumlayarak klip çeken Hakan Ergün, “Haddimi aşmayarak unutulmaz şarkıları yeniden yorumluyor ve genç nesile aktarmaya devam ediyorum. Olumlu geri dönüşler aldığım için doğru yolda olduğuma eminim. Yakın bir zamanda yine İlhan Şeşen'e ait ‘Ne İstesem Oluyor' parçasıyla müzikseverlerle buluşacağım için oldukça heyecanlıyım. Umarım yeni yorumlayacağım bu şarkı da çok sevilir ve olumlu geri dönüşler alırım” diye konuştu.