Hadise ve Mehmet Dinçerler, evlilik sorularına bakın ne yanıt verdi?

Şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler, önceki gün bir mekan çıkışı objektiflere takıldı. Mekandan el ele çıkan çifte, 'evlilik' soruları yöneltildi. Hadise ve Dinçerler bakın ne tepki verdi!

Yayınlanma Tarihi: 22.11.2021 09:40
Değiştirme Tarihi: 22.11.2021 09:41
Hadise ve Mehmet Dinçerler, evlilik sorularına bakın ne yanıt verdi?

Şarkıcılık kariyeri kadar özel hayatıyla da çok konuşulan Hadise Açıkgöz (36) ile iş insanı Mehmet Dinçlerler'in (33) birlikteliği doludizgin devam ediyor. Çift, önceki akşam Beykoz’da bulunan bir balıkçı çıkışı görüntülendi.

Mekandan el ele ayrılan mutlu çiftin, keyfine diyecek yoktu. Hadise’nin sosyal medya hesabından yeğeniyle yaptığı paylaşımın altına Dinçerler’in, "Nasıl da yakışır kucağına, maşallah size" sözleri hatırlatılsa da ikili, tebessüm etmekle yetindi.

"Mehmet Bey evlenme teklifi ne zaman gelecek?" sorusunu gülücüklerle karşılayan çifte, ailelerinin bir araya gelerek tanıştığı hatırlatılsa da, ”Teşekkürler” dedikten sonra soruları geri çevirip araçlarına bindi.

NE OLMUŞTU? 

Oyuncu Kaan Yıldırım'dan ayrıldıktan sonra mutluluğu Mehmet Dinçerler'de bulan Hadise, son olarak sevgilisinin sosyal medya yorumuyla dikkatleri üzerine çekti.

"SEN BU AİLEYE BİR ARMAĞANSIN"

Yeğeniyle poz veren popçu, "Bugün senin bu aileye getirdiğin neşeyi kutluyoruz! Küçücük bir çocuğun insanın kalbinde yarattığı harikalar anlatılmaz. Melik Hamza. sen bu aileye bir armağansın ve seni çok seviyoruz. Üç halan her zaman yanında olacak ama unutma en havalısı benim! Doğum günün kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

"NASIL DA YAKIŞIR KUCAĞINA" 

Hadise'nin Melik Hamza gönderisi takipçilerinden 150 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı. Söz konusu kareye yorum yazanlardan biri de sevgilisi oldu.

Mehmet Dinçerler, Hadise'nin paylaşımına, "Nasıl da yakışır kucağına! Maşallah size" yorumunu yaptı. Ünlü şarkıcı da "Sevdiğim" cevabını yazdı.

Takipçilerinden ise Hadise'ye; "İnşallah senin de dünya tatlısı bir yavrun olur", "Bebek sana çok yakışmış", "Fotoğrafın güzelliği, "Allah sana da nasip etsin", "Çok tatlısınız" şeklinde yorumlar geldi.

İlgili Sayfalar: Magazin