Hadise'den sesini taklit eden kişiye tepki! 'Hukuki işlemleri başlatacağız'

Ünlü şarkıcı Hadise, son dönemlerde popüler uygulamalar arasında yer alan Clubhouse'da adını kullanarak hesap açan ve sesini taklit eden kişiye büyük tepki gösterdi. Konuyla ilgili sosyal medyadan açıklama yapan Hadise, "Dün akşam hiçbir şekilde içinde bulunmadığım bir platform olan Clubhouse'da benim adımla açılmış bir hesap, benim sesimi taklit ederek benmiş gibi insanlarla konuşmuş, sohbet etmiş, hatta şarkı bile söylemiş. Pazartesi günü konu ile ilgili hukuki işlemleri başlatacağımızın bilinmesini istiyorum." ifadelerine yer verdi.

Yayınlanma Tarihi: 28.03.2021 16:38
Değiştirme Tarihi: 28.03.2021 16:38
Hadise'den sesini taklit eden kişiye tepki! 'Hukuki işlemleri başlatacağız'

Oyuncu aşkı Kaan Yıldırım ile mutlu bir ilişki sürdürmeye devam eden Hadise, yaptığı açıklama ile adından söz ettirdi.

Ünlü şarkıcı, son dönemin popüler uygulamaları arasında yer alan Clubhouse'da adını kullanarak hesap açan kişi ile ilgili hukuki süreci başlatacağını duyurdu.

O kişinin, sesini taklit ederek insanlarla konuştuğunu hatta şarkı bile söylediğini ifade eden Hadise, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

"HUKUKİ İŞLEMLERİ BAŞLATACAĞIZ"

3020613_17ba0fbcb49c28c0a79c2f89e1e65f79_640x640

35 yaşındaki Hadise, Instagram hesabından yayınladığı gönderide şu ifadelere yer verdi:

Dün akşam hiçbir şekilde içinde bulunmadığım bir platform olan Clubhouse'da benim adımla açılmış bir hesap, benim sesimi taklit ederek benmiş gibi insanlarla konuşmuş, sohbet etmiş, hatta şarkı bile söylemiş. Pazartesi günü konu ile ilgili hukuki işlemleri başlatacağımızın bilinmesini istiyorum.

Etiketler: hadise - açıklama - tepki - Clubhouse