Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hadise'den annesine doğum günü mesajı

Hadise, annesinin doğum günü nedeniyle sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

20.02.2017 10:55

Pop müziğin güçlü seslerinden Hadise, annesi Gülnihal Açıkgöz'ün doğum günü nedeniyle sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı.

Annesinin yıllar önce çekilen fotoğrafını Instagram sayfasından yayınlayan ünlü şarkıcı altına da, "Iyiki doğdun annem. Bu resim deli gibi çalıştığın gençlik yıllarından bir kare. Sanırım Hülya Derya Murat ve ben deli gibi çalışmayı, kendi ayaklarımızın üstünde durmayı kimseler mahçup olmamayı senden öğrenmişiz... İyi ki bizi böyle büyütmüşsün. Zorlandın mı? Evet. Yoruldun mu? Evet. Sen bizi büyüttün sen bizi biz yapan tek kadınsın. Artık sen bize değil biz sana bakıyoruz sen yorulma sen mutlu ol sen rahatla ve hayatını yaşa diye. Senin sayende biz biz olduk anam. Allah seni başımızdan eksik etmesin... Seni seviyorum melek annem. Happy Birtday Mommy We Love you" notunu düştü.

hadise

Yorumlar | 2
üye profil
ahmet bülent atahan. 1 yıl önce
iyiki senin gibi bir yavru doğurmuş.annenin ellerinden öper saygılarımı sunarım.
mine özkurt 2 yıl önce
Tebrikler Hadise:Hayırlı evlat olduğun herhalinden belli sizi izliyorum tek tek gözlemliyorum harikasınız..ben sadece benimleiletişime geçmenizi diliyorum ozaman kendimi anlatırım sizi seviyorum!Lütfen beni kenara itmeyin son sansım olabilirsiniz,