Güzide Duran: ABD'ye gitme sebebimiz sadece kendimiz için değildi

Bir dönem podyumların gözde mankenlerinden olan Güzide Duran, 2008 yılında iş insanı Adnan Aksoy ile evlenmiş, çocukları Selin ve Emir doğunca podyumlara veda etmişti. Evlendikten sonra ABD'ye yerleşen 41 yaşındaki güzel, ünlüler dünyasından uzaklaşıp, sakin bir hayatı seçme nedenini anlattı.

Yayınlanma Tarihi: 07.06.2022 14:21
Değiştirme Tarihi: 07.06.2022 14:21
Güzide Duran: ABD'ye gitme sebebimiz sadece kendimiz için değildi

Swissotel İstanbul’da önceki gün gerçekleşen yaza merhaba partisine; oyuncular Hande Doğandemir, Fırat Çelik, Ege Kökenli, eski manken Güzide Duran ve 'MasterChef Türkiye' adlı yemek yarışması ile tanınan şef Emir Elidemir katıldı.

EYLÜLDE SİNEMA FİLMİ VE TİYATRO OYUNU

'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisiyle birlikte yıldızı parlayan, son olarak dijital platformda yayınlanan 'Saklı' dizisinde 'Ozan' karakterine hayat veren Fırat Çelik, yeni projelerinden de bahsetti: Paris’ten iki gün önce geldim. Birkaç tane proje var, onları değerlendireceğiz. Ondan sonra da tatil yapacağım bir ay. Eylül ayında sinema filmi ve tiyatro oyunu var. Tiyatro tek kişilik bir gösteri olacak. Şimdilik söylemeyeyim tiyatro projesini, sürprizi kaçmasın.

Koronavirüs pandemisi sürecinde Fransa'nın başkenti Paris'te yaşayan ve yeğeni ile çektiği dans videoları sosyal medyada çok konuşulan yakışıklı oyuncu, dans görüntüleri hatırlatılınca, “Çok tatlı bir şekilde yeğenimle pozitif videolar yayınladık. İnsanlar da mutluydu, biz de mutlu olduk” dedi.

"DEŞARJ OLUYORUM, İYİ GELİYOR"

1996 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçilen Güzide Duran, 13 Nisan 2008 tarihinde iş insanı Adnan Aksoy ile dünyaevine girmiş, bu evlilikten Selin adında bir kızı ve Emir adında bir oğlu dünyaya gelmişti. Ünlü model, evlendikten sonra ABD'ye yerleşmişti.

Uzun süredir ortalıkta görünmeyen 41 yaşındaki güzel, "Her şey iyi gidiyor, sürekli yurt dışı ve Türkiye arasında gidip geldiğimiz için gayet keyifli geçiyor. Çocuklarla birlikte böyle zaman buldukça geliyorum. İnsan özlüyor çünkü hem arkadaşlarını hem de eskiden daha yoğun çalıştığım bir sektördü. Dolayısıyla burada ara ara deşarj oluyorum ve iyi geliyor" şeklinde konuştu.

"ÇOCUKLAR İÇİN DE ORADAYIZ"

Güzide Duran, “Dönemin en iyi mankenlerinden biriydiniz. Sonrasında bir anda evlenip, yurt dışına gittiniz. Yoğun bir tempodan çıkıp, sakin bir hayata geçmek sizi etkiledi mi? Hayatınızda ne gibi değişikliler oldu?” sorusuna şu yanıtı verdi:

 

"Bizim gitme sebebimiz sadece kendimiz için değil, çocuklar için de oradayız. Onların eğitimi devam ediyor. Arada gidip gelmenin tabii ki şöyle bir güzelliği oluyor. Burayı çok özlüyorum, özlediğim için de geldiğimde daha çok tadını çıkartıyorum. Şimdi ise yurt dışına tekrar dönünce yoğun bir hayat oluyor, okul ve çocukların aktivitelerinden dolayı. Buraya gelince de arkadaşlar, aile özlemi. İstanbul ve Bodrum’da özlediğimiz yerlere gidiyoruz. Aslında iyi geliyor, hiçbir negatif tarafı yok."

İlgili Sayfalar: Magazin