Güzellik uğruna kesenin ağzını açtılar! Ünlü isimler 23 bin liralık özel kremi kapış kapış alıyor

Yayınlanma Tarihi: 13.12.2019 12:42 | Değiştirme Tarihi: 13.12.2019 12:42

Ünlü isimler güzellik için kesenin ağzını açtı. Fiyatları 23 bin liralık ve 10 bin liralık olan kremleri gözlerini kırpmadan alan isimler, sadece Peru'da yetiştirilen siyah orkidenin cildi onarıcı gücüyle ışıldadı.

Ünlüler, güzellik için kesenin ağzını açtı. Hadise, Gülşen, Meryem Uzerli ve Yasemin Özilhan gibi güzeller, yıllara meydan okumak için Hollywood yıldızlarını örnek aldı.

Gözde güzeller; Kim Kardashian, Angelina Jolie ve Lady Gaga gibi starların da favorisi olan Guerlain markasının siyah orkide özlü kremini kullanıyor. Markanın 15 ml'lik 4 tüpten oluşan 60 ml'lik siyah orkide özlü kremi, 10 bin 500 liralık fiyatına rağmen yok sattı..

Ünlü hanımlar, sadece Peru'da yetiştirilen siyah orkidenin cildi onarıcı gücüyle ışıldadı.

Güzellik çılgınlığı bununla sınırlı kalmadı. Sosyetikler, hücreleri yenileyici beta enzim içerikli MBR markalı kremin de peşine düştü. Markanın 325 ml'lik krem ve temizleyiciden oluşan güzellik seti ise 23 bin liralık fiyatıyla dudak uçuklattı.

Bu arada siyah orkideli kremin fiyatı, asgari ücret ile geçinen bir kişinin 5 aylık maaşına eş değerken; beta enzimli kreme harcanan parayla da mütevazı bir otomobil almak mümkün….

SIRRI SİYAH ORKİDE

Güzellik trendlerini yakından takip eden ABD'li yıldız Kim Kardashian, siyah orkide özlü kremin müdavimleri arasında....

Kaynak: Takvim