Güzeller Danslarıyla Büyülediler

Yok Böyle Dans yarışmasının birbirinden güzel bayan yarışmacıları hem güzellikleri hemde danslarıyla izleyenleri büyülediler.

Yayınlanma Tarihi: 21.10.2011 19:12
Değiştirme Tarihi: 21.10.2011 19:13
Güzeller Danslarıyla Büyülediler

Yeni sezonuna bomba gibi bir giriş yapan Yok Böyle Dans yarışma programında ilk hafta bütün yarışmacılar yaptıkları danslarla hem izleyenlerin hemde jürinin gözüne girmeyi başardılar.Özellikle Yok Böyle Dans'ın bayan yarışmacılar hem güzellikleri hemde sergiledikleri dans performanslarıyla harika bir görsel şölen sundular izleyenlere.Bu harika performanları izlemek için aşağıdaki linklere tıklayınız.

NEZ VE PATRİCK'İN DANS PERFORMANSIHaber ile ilgili metin girin!.   HELİN AVŞAR VE ERHAN'IN DANS PERFORMANSIHaber ile ilgili metin girin!.   ÖZLEM YILDIZ VE JAMES'İN DANS PERFORMANSIHaber ile ilgili metin girin!.   IVANA SERT VE SLAVA'NIN DANS PERFORMANSIHaber ile ilgili metin girin!.   ÖZGE ULUSOY VE VITALY'NIN DANS PERFORMANSIHaber ile ilgili metin girin!.   ALMEDA VE STAS'IN DANS PERFORMANSIHaber ile ilgili metin girin!.   AŞKIN NUR YENGİ VE DIMITRY'NIN DANS PROVASIHaber ile ilgili metin girin!.