Güzel sunucu Emily Atack'tan şoke eden cinsel ilişki itirafı!

Güzel sunucu Emily Atack, son dönemde İngiliz magazin basınında en çok konuşulan isimler arasında yer almaya başladı. Emily Atack yaptığı cinsel ilişki itirafıyla herkesi adeta şoke etti. 

Yayınlanma Tarihi: 24.11.2020 14:16
Değiştirme Tarihi: 24.11.2020 14:16
Güzel sunucu Emily Atack'tan şoke eden cinsel ilişki itirafı!

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan güzel sunucu Emily Atack, cinsel ilişki itirafıyla hayranlarını resmen şoke etti.

Son dönemde yaptığı açıklamalarla İngiliz magazin dünyasının çok konuşulan isimlerinden olan Emily Atack, sunuculuğunu yaptığı programda bir kez daha izleyenleri şaşırttı. Atack meyhanede bir adamla tanıştığını açıkladı.

Güzel sunucu, adamla bir süre mesajlaştıktan sonra adamın kendisine evli olduğunu ama açık bir evlilikleri olduğu için eşinin de kendisi ile tanışmak istediğini ifade etti.

Adamın daveti üzerine çiftin evine gittiğini söyleyen Emily, çift ile beraber cinsel ilişkiye girdiğini ve bunu bir süre devam ettirdiğini söyledi.

Emily, bir süre sonra adam ve eşinin kendisine aşık olmaya başladıklarını fark edince çiftten ayrıldığını ama onlardan kurtulmanın kolay olmadığını söyledi.