Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından Reynmen’e gönderme yaptı

Farah Zeynep Abdullah ve Reynmen' lakaplı Yusuf Aktaş arasında çıkan aşk dedikolarının ardından güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah bu iddialar hakkında konuşmuş ve yalanlamıştı. Farah Zeyenp Adbullah’ın “aşk yok” söylemi, Reynmen’i sinirlendirdi. Abdullah’ın açıklaması üzerine Reynmen, oyuncuyu sosyal medya hesabından takibi çıkarttı. Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından Reynmen’e gönderme yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 07.09.2020 13:57
Değiştirme Tarihi: 07.09.2020 13:57
Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından Reynmen’e gönderme yaptı

Farah Zeynep Abdullah, geçtiğimiz günlerde 'Reynmen' lakaplı sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Yusuf Aktaş'la ilişki yaşadığına dair iddiaları yalanlamıştı.

Farah Zeyenp Adbullah’ın “aşk yok” söylemi, Reynmen’i sinirlendirdi. Abdullah’ın açıklaması üzerine Reynmen, oyuncuyu sosyal medya hesabından takibi çıkarttı. Reynmen’in bu hareketine ise Farah Zeynep Abdullah esprili bir cevap verdi.

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinde Aylin karakterine hayat vererek popülerliğe kavuşan Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından Reynmen’e gönderme yaptı. Güzel oyuncu “Aylin unfollow yedi” notuyla bir fotoğraf paylaştı.