Güzel model Yasmine Cecilia evinde dehşeti yaşadı! Suratı tanınmaz hale geldi...

Instagram fenomeni olan güzel model Yasmine Cecilia evinde verdiği parti sonrası adeta dehşeti yaşadı. Parti sonrası evden ayrılmak istemeyen bir kişi talihsiz kadına saldırarak suratını tanınmaz hale getirdi.

Yayınlanma Tarihi: 13.08.2020 17:53
Değiştirme Tarihi: 13.08.2020 17:53
Güzel model Yasmine Cecilia evinde dehşeti yaşadı! Suratı tanınmaz hale geldi...

Ünlü ve güzel model Yasmine Cecilia, kadına şiddetin son kurbanlarından biri oldu. Evinde düzenlediği parti sonrası evden ayrılmak istemeyen bir kişi güzel modele saldırdı ve suratını tanınmaz hale getirdi. 

Yaşadıklarını sosyal medyadan paylaşan Cecilia, korkunç olayın kendi evinde verdiği partiden sonra gerçekleştiğini söyledi.

Partinin sonuna doğru davetlilerin evi terk etmeye başladığını ancak bir kişinin koltukta uyuduğunu belirten genç model, “Onu uyandırdım ve partinin bittiğini evine gitmesini söyledim. Koltuktan kalktı ve yatak odama giderek kapıyı kilitledi. Kapıya vurarak gitmesini tekrarladığımda üzerime saldırdı. Suratıma defalarca yumruk attı. Yere düştüğümde de vurmaya devam etti” dedi.

Kanlar içinde kalan genç kadının çığlıklarını duyan komşuları, polise ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Hastaneye kaldırılan genç modelin beyin travması geçirdiği ve burnunun kırıldığı tespit edildi.

İki gün boyunca tedavi altında tutulan Cecilia, “Polis 5-6 saat gözaltında tuttuktan sonra adamı serbest bırakmış. Adaleti sağlamak için gerekli adımları atacağım. Kendimle ilgilenebilmek için bir süre sosyal medyayı kullanmayacağım. Güçlü ve bir arada durmalıyız” ifadelerini kullandı.