Güzel model Grasi Mattos'tan olay itiraf: Fiziğimi cinsel hayatıma borçluyum

Güzel model Grasi Mattos yaptığı açıklamalarla herkesi şoke etti. Fiziğiyle ön plana çıkan güzel model yaptığı olay itiraflarla dikkat çekti. Grasi Mattos açıklamasında, "Fiziğimi cinsel hayatıma borçluyum" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2020 17:10
Değiştirme Tarihi: 28.10.2020 17:10
Güzel model Grasi Mattos'tan olay itiraf: Fiziğimi cinsel hayatıma borçluyum

Dünyaca ünlü model Grasi Mattos verdiği pozlarla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Kusursuz fiziğiyle ilgili açıklamalarda bulunan güzel modelin itirafı olay oldu. Grasi Mattos açıklamasında, "Fiziğimi cinsel hayatıma borçluyum" dedi.

Grasi Mattos, Instagram’da paylaştığı birbirinden iddialı pozlarla ön plana çıkan isimlerden biri. Egzersiz ve diyetle ilgili paylaşımlar da yapan 24 yaşındaki model, kusursuz vücudunu cinsel hayatına borçlu olduğunu söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dengeli beslendiğini ve sıkı bir egzersiz programı olduğunu söyleyen Mattos, vücudunun hızlı bir şekilde sıkılaşıp, şekil almasının cinsel hayatı sayesinde olduğunu söyledi. Portekiz'in Lizbon kentinde yaşayan model, günde 8000 kalori yakmayı hedeflediğini ve bunun için pazarları hariç her gün 4-5 saatini fiziksel aktiviteye ayırdığını belirtti. Günde ortalama 3 saatini ise cinsel aktivitelere ayırdığını söyleyen genç kadın, bunun için bir uzmanla çalıştığını söyledi.