Güz Dönemi Makyaj Trendleri

Bu sonbahar bakışlarınıza anlam katan ve çekiciliğinizi arttırmanızı sağlayan kedigözü makyajını her zaman kullanabilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 30.08.2013 16:06
Değiştirme Tarihi: 30.08.2013 16:04
Güz Dönemi Makyaj Trendleri

Güneşin etkisini yavaş yavaş kaybettiği ve renklerin canlılığının daha ön plana çıktığı güz döneminde, farklı bir görünüm ve tarz yaratmak isteyenler için göz makyajından dudak makyajına ilgi çekici makyaj trendleri var.

Makyajınızda mor asaleti

Mor ve mürdüm tonlarında az kıyafetiniz olabilir ancak bu durum, mor ve mürdüm far kullanmayacağınız anlamına gelmiyor. Dışarıda geçirilecek bir gece için, en kolay uyum sağlayan göz farı tonudur. Küçük bir bronz kahveyle harmanlayarak kullanırsanız, bu güzün modasını yakalamış olursunuz

Dudaklarda Fransız esintisi

Güz döneminde solgunlaşan doğaya tezat olacak şekilde canlı kırmızı renkte bir dudak farklılığınızı daha da belirginleştirebilir. Kırmızı dudaklar, tüm zamanların en seksi makyaj tekniğidir. Eskilerden beri sadelikleri ile göz dolduran Fransız kadınları için en önemli makyaj trendi olan kırmızı ruj her zaman moda. Ancak unutmayın, kırmızı ruj sürüyorsanız, göz makyajınız ve cilt tonunuzun hafif olması gerekir. Makyajda trend renklerden biri olan mor bu güz her yerde karşımıza çıkacak

Kedigözü ile çekiciliğinizi arttırın

Kedigözü makyajı her zaman moda. Bakışlarınıza anlam katan ve çekiciliğinizi arttırmanızı sağlayan kedigözü makyajını her zaman kullanabilirsiniz. Güz döneminde en favori olacak kedigözü rengi mavi. Klasik olan siyah kedigözü makyajının yerini tek renkle aynı teknik kullanılacak.

Etiketler: makyaj - göz makyajı - kadın - mor