Gürkan Bayat kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Gürkan Bayat hakkındaki bilgiler

Gürkan Bayat kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye dördüncü bölümün dikkat çeken isimlerinden birisi de Gürkan Bayat oldu. Performansıyla 3 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacı hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Gürkan Bayat kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2021 21:17
Değiştirme Tarihi: 23.10.2021 21:17
Gürkan Bayat kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Gürkan Bayat hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Gürkan Bayat, dördüncü bölümde performansıyla damga vurdu ve üç jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Gürkan Bayat kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE GÜRKAN BAYAT KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Gürkan Bayat, yarışmaya Tekirdağ Çorlu'dan katılıyor. Yarışmacı, yedi yaşından beri müzikle uğraşıyormuş. Beş yıldır evli. Gürkan Bayat, O Ses Türkiye sahnesinde bir kez de "Duyanlara Duymayanlara" şarkısını Oğuzhan Koç ile birlikte seslendirdi.

GÜRKAN BAYAT HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin dördüncü bölümünde ekrana gelen Gürkan Bayat, “KARDELEN” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Oğuzhan Koç’u döndürdü. Gürkan Bayat, yoluna Ebru Gündeş’in takımında devam etmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin